Cuisine Royale • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Cuisine Royale

gra Cuisine Royale

Gatunek: Shootery
Tematyka: Battle Royale
Grafika: 3D
Producent: Darkflow Software
Wydawca: Gaijin Entertainment
Platformy: PC
Premiera: TBA
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 20. WG GATUNKU Shootery
3.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 8.0

Cuisine Royale to - jak po samym tytule można by się domyślić - kolejny shooter wpisujący się w trend Battle Royale stworzony przez Darkflow Software. Grę nabędziemy na steamie za darmo. W odróżnieniu od większości gier z tego gatunku, Cuisine Royale posiada znacznie mniejszą ilość graczy w pojedynczej rozgrywce - trzydziestu graczy w porównaniu do (zazwyczaj) stu. 

Cuisine Royale nie jest grą poważną - po brzegi wypełniona jest satyrą i jawną parodią kasowych Battle Royali. W walce o przetrwanie pomogą nam nie tylko bronie palne, ale także durszlaki, gofrownice i patelnie. Te akcesoria kuchenne służą jako pancerz określonych części ciała. Inne przedmioty wywołają określone zachowanie bohatera, lub podniosą jego statystyki. Kolejnym nawiązaniem do tytułu jest fakt, iż punkty życia przywracamy jedząc rozmaite dania.

Podobnie jak w PUBG, akcję obserwować możemy z oczu naszego bohatera, lub zza jego pleców. Jak na grę będącą żartem samym w sobie, Cuisine Royale pochwalić się może niesamowitą oprawą audiowizualną. Animacje postaci oraz przedmiotów stoją na bardzo wysokim poziomie, niemal dorównują Fortnite'owi. Odgłosy broni są (oh, ironio) równie immersyjne, co u starszych kolegów. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Cuisine Royale - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
  • Sonda Cuisine Royale
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze