Crowfall • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Crowfall

gra Crowfall

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy MMO
Grafika: 3D
Producent: ArtCraft Entertainment
Wydawca: ArtCraft Entertainment
Platformy: PC
Premiera: TBA
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa z mikropłatnościami VIP
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 106. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
27.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 7.7

Crowfall to gra stworzona i wydana przez ArtCraft Entertainment. Od 30 sieprnia 2015 roku gra jest we wczesnym dostępie. Wersja finalna ukarze się prawdopodobnie pod koniec roku 2018.

Crowfall to dość nietypowa gra - MMORPG z elementami strategicznymi. Twórcy określają grę jako “Throne War Simulator”. Zaczerpnięto elementy z gier survivalowych, strategicznych oraz symulatorów politycznych, a wszystko to połączono z settingiem MMO, które żyje dzięki społeczności graczy.

Na początek tworzymy swojego bohatera - rozdzielamy punkty umiejętności i wybieramy rasę. Sam system rozwoju do czasu premiery ma się doczekać wielu ciekawych zmian. Na tym etapie ważny jest również wybór frakcji.

Chyba najbardziej charakterysyczną i ambitną w swoim przedstawieniu cechą gry są światy które upadają w ciągu kilku miesięcy. Każdy z nich to tak naprawdę inny serwer. Gdy świat umrze, gracz wybiera kolejny, do którego chce się przenieść. Tutaj robi się ciekawie, bowiem każdy świat różni się zasadami. Każda kampania rozpoczyna się od fazy MMORTS - gracze odradzają się w nowym świecie wypełnionym wioskami, jaskiniami i ruinami. Cały świat okryty jest mgłą, co oznacza, że gracze muszą geografię każdego świata. Z pomocą surowców które zbierzemy, tworzymy bronnie, budujemy fortece itp.

Zwraca się również uwagę na to, że Crowfall jest grą MMO, w której można wygrać. Zwiedzimy miasta odkryte i utrzymywane przez samych graczy. Crowfall stawia na crafting i PvP. Wszyscy gracze na danym serwerze rywalizują ze sobą o surowce. Im dłużej trwa rozgrywka, tym ciężej jest je zdobyć, więc wszystkim zależy na czasie.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Crowfall - Gameplay [UHD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Crowfall
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze