Crowfall

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy MMO
  Grafika: 3D
  Producent: ArtCraft Entertainment
  Wydawca: ArtCraft Entertainment
  Platformy: PC
  Premiera: TBA
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa z mikropłatnościami VIP
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     65. 7.3 Fantasy MMORPG
  12.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Crowfall to gra stworzona i wydana przez ArtCraft Entertainment. Od 30 sieprnia 2015 roku gra jest we wczesnym dostępie. Wersja finalna ukarze się prawdopodobnie pod koniec roku 2018.

Crowfall to dość nietypowa gra - MMORPG z elementami strategicznymi. Twórcy określają grę jako “Throne War Simulator”. Zaczerpnięto elementy z gier survivalowych, strategicznych oraz symulatorów politycznych, a wszystko to połączono z settingiem MMO, które żyje dzięki społeczności graczy.

Na początek tworzymy swojego bohatera - rozdzielamy punkty umiejętności i wybieramy rasę. Sam system rozwoju do czasu premiery ma się doczekać wielu ciekawych zmian. Na tym etapie ważny jest również wybór frakcji.

Chyba najbardziej charakterysyczną i ambitną w swoim przedstawieniu cechą gry są światy które upadają w ciągu kilku miesięcy. Każdy z nich to tak naprawdę inny serwer. Gdy świat umrze, gracz wybiera kolejny, do którego chce się przenieść. Tutaj robi się ciekawie, bowiem każdy świat różni się zasadami. Każda kampania rozpoczyna się od fazy MMORTS - gracze odradzają się w nowym świecie wypełnionym wioskami, jaskiniami i ruinami. Cały świat okryty jest mgłą, co oznacza, że gracze muszą geografię każdego świata. Z pomocą surowców które zbierzemy, tworzymy bronnie, budujemy fortece itp.

Zwraca się również uwagę na to, że Crowfall jest grą MMO, w której można wygrać. Zwiedzimy miasta odkryte i utrzymywane przez samych graczy. Crowfall stawia na crafting i PvP. Wszyscy gracze na danym serwerze rywalizują ze sobą o surowce. Im dłużej trwa rozgrywka, tym ciężej jest je zdobyć, więc wszystkim zależy na czasie.

video

Crowfall - Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Crowfall
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-03-25 18:29:02 [url=http://buymobic.recipes/]cost of meloxicam[/url] [url=http://clomid2020.com/]clomid[/url] [url=http://strattera.network/]strattera[/url] [url=http://buyventolinonlinenorx.us.com/]ventolin[/url] [url=http://clomid.joburg/]clomid[/url] [url=http://inderal.international/]propranolol inderal[/url] [url=http://levaquin.international/]levaquin 750 mg[/url] [url=http://paroxetine.network/]paroxetine[/url] [url=http://zithromax.capetown/]zithromax[/url] [url=http://kamagra2020.com/]kamagra[/url]