Crossout • Graj w Sportowe & wyścigi • Encyklopedia Gier

Crossout

gra Crossout

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Walka pojazdów
Grafika: 3D
Producent: Targem
Wydawca: Gaijin Entertainment
Platformy: PC
Premiera: 2015
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 67. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
6.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.4
OCENA REDAKCJI 8.0

Crossout przenosi graczy w przyszłość, gdzie świat został wyniszczony przez inwazję obcych. Ludzkość, która przetrwała w na tych postapokaliptycznych gruzach walczy ze sobą o przetrwanie. W tym celu wykorzystuje ręcznie skonstruowane maszyny, wyposażone w śmiercionośną broń.

Zasady rozgrywki są proste, na polu może przetrwać tylko jedna osoba lub drużyna. W celu eliminacji przeciwników, wykorzystuje się powierzchnię terenu, ekwipunek pojazdów oraz ich masę. Gracze prócz strzelania, mogą korzystać z siły rozpędu, by wbijać się w pancerz wroga. Do tego przydadzą się również ostre narzędzia, montowane na zderzakach.

Kwintesencją zabawy jest zaś konstruowanie wymyślnych samochodów. Początkowy etap rozgrywki pozwala jedynie na skromne modyfikacje, z czasem zaś gracze zyskują dostęp do nowych części. Pozwala to na zaprojektowanie pojazdu od podstaw i wstawienie każdego elementu w niemal dowolne miejsce. Twórcy wprowadzili jednak kilka ograniczeń, by nie można było stworzyć niezniszczalnej machiny.

Warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną oraz szczegółowy model zniszczeń. Pojazdy pozbawione kół nadal mogą uczestniczyć w walce, dopóki ich kokpit nie zostanie rozbity. To wszystko przygotowane zostało w odpowiedniej stylistyce oraz efektami.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Crossout - Launch Trailer [Full HD]
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Crossout
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze