CroNix

 • Gatunek: Inne
  Tematyka: Post-apocalyptic MOBA
  Grafika: 3D
  Producent: IDC/GAMES
  Wydawca: IDC/GAMES
  Platformy: Windows
  Premiera: 2015
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 16
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     23. 7.6 Inne
  5.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  7
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„CroNix” to gra studia IDC/GAMES, która charakteryzuję się dynamiczną rozgrywką. Produkcja, w modelu free-to-play, przenosi graczy w futurystyczny świat, rozrywany przez krwawe konflikty i katastrofy naturalne. Kilkanaście dostępnych bohaterów walczy o przeżycie i przejęcie władzy w tym okrutnym miejscu. Do wyboru mamy kilka trybów, które przenoszą nas w klimatyczne lokację, gdzie uczestnicy dzięki refleksowi, doświadczeniu i drużynowej kooperacji osiągają zwycięstwo.

Twórcy „CroNix”, dzięki wciąż poszerzającej się ciekawej fabułę, wciągają nas w futurystyczny świat, w którym walczymy o przetrwanie. Każdy z dostępnych herosów odgrywa ważną rolę na polu bitwy, dzięki unikalnym umiejętnościom i stylom walki. Ponadto IDC/GAMES daje możliwość modyfikacji nie tylko kosmetyki naszego bohatera, ale także właściwości umiejętności, jak siłę, czy inne elementy jego charakterystyki. Pozwala to dostosować postać do naszego stylu gry.

Dzięki wygranym na polu bitwy oraz wykonanym misjom możemy zakupić podstawowe przedmioty, które nie raz nas wzmocnią, albo uratują życie. W sklepie nie znajdziemy mikropłatności co wyklucza model pay-to-win. „CroNix”, swoim futurystycznym i postapokaliptycznym stylem, na pewno przyciągnie fanów science-fiction.

video

CroNix - Pierwszy trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 4
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda CroNix
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.