CroNix

 • Gatunek: Inne
  Tematyka: Post-apocalyptic MOBA
  Grafika: 3D
  Producent: IDC/GAMES
  Wydawca: IDC/GAMES
  Platformy: Windows
  Premiera: 2015
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 16
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     19. 7.7 Inne
  3.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  7
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„CroNix” to gra studia IDC/GAMES, która charakteryzuję się dynamiczną rozgrywką. Produkcja, w modelu free-to-play, przenosi graczy w futurystyczny świat, rozrywany przez krwawe konflikty i katastrofy naturalne. Kilkanaście dostępnych bohaterów walczy o przeżycie i przejęcie władzy w tym okrutnym miejscu. Do wyboru mamy kilka trybów, które przenoszą nas w klimatyczne lokację, gdzie uczestnicy dzięki refleksowi, doświadczeniu i drużynowej kooperacji osiągają zwycięstwo.

Twórcy „CroNix”, dzięki wciąż poszerzającej się ciekawej fabułę, wciągają nas w futurystyczny świat, w którym walczymy o przetrwanie. Każdy z dostępnych herosów odgrywa ważną rolę na polu bitwy, dzięki unikalnym umiejętnościom i stylom walki. Ponadto IDC/GAMES daje możliwość modyfikacji nie tylko kosmetyki naszego bohatera, ale także właściwości umiejętności, jak siłę, czy inne elementy jego charakterystyki. Pozwala to dostosować postać do naszego stylu gry.

Dzięki wygranym na polu bitwy oraz wykonanym misjom możemy zakupić podstawowe przedmioty, które nie raz nas wzmocnią, albo uratują życie. W sklepie nie znajdziemy mikropłatności co wyklucza model pay-to-win. „CroNix”, swoim futurystycznym i postapokaliptycznym stylem, na pewno przyciągnie fanów science-fiction.

video

CroNix - Pierwszy trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda CroNix
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.