Counter Strike Nexon: Zombies • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Counter Strike Nexon: Zombies

gra Counter Strike Nexon: Zombies

Gatunek: Shootery
Tematyka: Zombie
Grafika: 3D
Producent: Nexon
Wydawca: Nexon
Platformy: Windows
Premiera: 2014
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 432. WG GATUNKU Shootery
41.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 5.7

Counter Strike Nexon: Zombies, to wydana za błogosławieństwem Valve edycja gry counter-strike w systemie F2P. Jej tematyką jest rozprzestrzenianie się zaraźliwego wirusa zombifikującego.

W grze mamy do dyspozycji szereg broni zdobywanych poprzez crafting. Używamy ich w wielu różnorodnych trybach gry. Zaczynając od standardowego podkładania/rozbrajania bomby, poprzez grę pvp ludzie vs zombi, aż do trybu fabularnego opowiadającego nam tło fabularne obecnych w grze wydarzeń. Ten ostatni jest trybem single-player. Istnieje jednak jego wariant co-op PvE rozgrywany na innych mapach.

Tryby gry są różnorodne i wybierane przez system lobby. Rozgrywka oparta jest na szerokim doborze map i zależnie od trybu bywa dość czasochłonna. Grafika obecna w grze jest dość postarzała. Na myśl przychodzą gry takie jak Counter:Strike Source.  Z kolei gameplay przypomina nieco bardziej serię Killing Floor niż to, czego można by się spodziewać po standardowej odsłonie gry z serii counter-strike.

Gra udostępnia ograniczony system customizacji. Do wyboru mamy wiele skórek na postaci, a ogromny wybór broni pozwala nam modyfikować loadout dostępny do zakupu w trakcie rozgrywki.

  • Sonda Counter Strike Nexon: Zom...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
    • Zagmatwany system monetyzacji 0
    • Przedmioty kosmetyczne niezgodne z ogólnym klimatem gry 0
    • Właściwie CS z masą modów 0
 NEWSY
najnowsze