CosmoPulse

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Science Fiction
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: M-SYS
  Wydawca: M-SYS
  Platformy: Przeglądarka internetowa, urządzenia mobilne
  Premiera: 2005
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     105. 7.0 Strategiczne
  20.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

CosmoPulse jest przeglądarkową grą strategiczną. Jest to polski, niezależny projekt. Grać można na każdym urządzeniu z przeglądarką internetową. Gra jest w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych. Zarządzamy w niej swoim imperium, kolonizujemy i rozwijamy planety, wzmacniamy własną flotę i podbijamy imperia innych.

Gra daje nam bardzo dużą swobodę w rozgrywce. Galaktyka, w której dzieje się gra jest duża. Znajduje się w niej niemal 3000 układów planetarnych, co przekłada się na ponad 10000 planet do odkrycia i skolonizowania. Od nas tylko zależy, czy nasze imperium będzie miało 10, czy też 100 planet – ale pamiętaj, że im więcej planet posiadasz tym więcej potencjalnych celów do ataku mają twoi wrogowie. W zdobyciu panowania nad galaktyką pomogą nam potężne Relikty, które można zdobyć plądrując planety piratów, lub innych graczy.

Możemy też projektować własne modele okrętów tak, aby pasowało to do naszego stylu rozgrywki. Potrzebujesz małych, szybkich myśliwców do działań zaczepnych i szybkiego reagowania? Nie ma problemu. A może wolisz potężne pancerniki z ogromnymi działami? Proszę bardzo. Nie zapominaj jednak, że nawet najlepszy statek bez odpowiedniej załogi wiele nie zdziała. Jest to charakterystyczna cecha CosmoPulse – szkolenie kadry jest czasochłonne i drogie, lecz wyszkolony oficer jest wartością nie do przecenienia podczas kosmicznych walk.

Gra dzieje się w dość umiarkowanym tempie. Nie wymaga ona nieustannego doglądania konta. Czas większości działań podejmowanych w grze liczy się raczej w godzinach i dniach niż sekundach i minutach, więc jest skierowana bardziej do osób szukających czegoś na dłużej, niż potrzebujących szybkiej akcji.

video

Tutorial Mapa CosmoPulse

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda CosmoPulse
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-01-16 18:19:25 oj z 10 lat temu to były dosłownie godziny spędzone na team huntach, robienie water taosow na db'ki i i przerzucanie eq na trojana, zeby sie ponapierdzielac. Fajne chwile, az zastanawiam sie czy nie sciagnac i cofnac sie troszke w czasie, Pozdrawiam
2019-01-15 01:32:31 zaluje ze gralem tylko na jednym serwerze ale mimo to udalo sie troche osiagnac po tym jak juz czlowiek ogarnie kazdy element gry. pakiet premium za grosze byl dobry ale nie robil miazdzacej przewagi. mozna bylo przezyc ten koszt a nocne eskapady i sledzenie wrogow z pobliskich miast bezcenne _ www.markthemasseur.co.uk
2018-12-22 16:46:02 nuda ale polecam