Combat Arms

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Wojenna
  Grafika: 3D
  Producent: Black Spot Entertainment
  Wydawca: Nexon Inc.
  Platformy: Windows
  Premiera: 2008
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa (mikropłatności)
  Ograniczenia wiekowe: 16
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     52. 7.3 Shootery
  13.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

W roku 2008 firma Black Spot Entertainment wypuściła produkcję Combat Arms, która niemalże natychmiastowo stworzyła konkurencję dla popularnych produkcji. Model free-to-play tworzy przewagę, której nie można zignorować.

Gra pozwala wcielić się w wyszkolonych żołnierzy o nadzwyczajnym ekwipunku, którzy zmagać się mogą na wielu polach walki. Do wyboru są dwa tryby gry, które są bardzo dobrze znane. Dołączyć możemy do drużynowego deathmatcha, lub uzbroić bombę terrorystów. Tutaj wachlarz możliwości dopiero zaczyna się rozwijać. Twórcy postanowili zwiększyć swoje szanse w starciu z konkurencyjnymi produkcjami wprowadzając ponad jedenaście trybów rozgrywki, którymi cieszyć możemy się na 23 mapach.

Dostrzec tutaj możemy nasze ulubione rodzaje bitew, jak na przykład starcia z falami zombie. Tuż po zalogowaniu możemy spersonalizować naszego żołnierza. Określić możemy nie tylko wygląd, ale także historie i przebyte doświadczenia. Nie ma to niestety wpływu na rozgrywkę, ale pozwala lepiej dopasować nasz żołnierski mundur. Wszystkie starcia zaopatrzone są w oprawę audio i dobrze znane komentarze głosowe podsumowujące każde zabicie.

Produkcja oferuje szeroki wachlarz broni i ekwipunku. Pozwala to wybrać odpowiednie wyposażenie dla naszego stylu gry. Większość zakupów bazuje na mikropłatnościach, jednakże kalendarzowe eventy mogą uzupełnić torby graczy.

video

Combat Arms - Zwiastuj promocyjny [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Combat Arms
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-12-10 19:15:42 Jak wyglądają moce , jak je zdobywać?
2018-11-30 15:04:40 Nie polecam Kiedyś warto było zaczynać na nowych serwerach bądz serwerach podobnych niestety teraz połaczyli wszystkie serwery i nie dośc że są lagi to ogólnie gracze którzy wydali kase by być top 1 na swoim serwerze są ledwo top 100
2018-11-28 17:11:53 Póki co, nie jest aktywna.