Combat Arms

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Wojenna
  Grafika: 3D
  Producent: Black Spot Entertainment
  Wydawca: Nexon Inc.
  Platformy: Windows
  Premiera: 2008
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa (mikropłatności)
  Ograniczenia wiekowe: 16
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     43. 7.3 Shootery
  9.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

W roku 2008 firma Black Spot Entertainment wypuściła produkcję Combat Arms, która niemalże natychmiastowo stworzyła konkurencję dla popularnych produkcji. Model free-to-play tworzy przewagę, której nie można zignorować.

Gra pozwala wcielić się w wyszkolonych żołnierzy o nadzwyczajnym ekwipunku, którzy zmagać się mogą na wielu polach walki. Do wyboru są dwa tryby gry, które są bardzo dobrze znane. Dołączyć możemy do drużynowego deathmatcha, lub uzbroić bombę terrorystów. Tutaj wachlarz możliwości dopiero zaczyna się rozwijać. Twórcy postanowili zwiększyć swoje szanse w starciu z konkurencyjnymi produkcjami wprowadzając ponad jedenaście trybów rozgrywki, którymi cieszyć możemy się na 23 mapach.

Dostrzec tutaj możemy nasze ulubione rodzaje bitew, jak na przykład starcia z falami zombie. Tuż po zalogowaniu możemy spersonalizować naszego żołnierza. Określić możemy nie tylko wygląd, ale także historie i przebyte doświadczenia. Nie ma to niestety wpływu na rozgrywkę, ale pozwala lepiej dopasować nasz żołnierski mundur. Wszystkie starcia zaopatrzone są w oprawę audio i dobrze znane komentarze głosowe podsumowujące każde zabicie.

Produkcja oferuje szeroki wachlarz broni i ekwipunku. Pozwala to wybrać odpowiednie wyposażenie dla naszego stylu gry. Większość zakupów bazuje na mikropłatnościach, jednakże kalendarzowe eventy mogą uzupełnić torby graczy.

video

Combat Arms - Zwiastuj promocyjny [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Combat Arms
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.