Coffee Noir • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Coffee Noir

gra Coffee Noir

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Fabularyzowany symulator przedsiębiorstwa
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Doji | Educational Innovations
Wydawca: Doji | Educational Innovations
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2017
Polska wersja: TAK
Koszt gry: od 39 zł.
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 149. WG GATUNKU Strategiczne
33.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 7.3

Coffee Noir to połączenie symulatora przedsiębiorstwa oraz gry przygodowej. Gra została wyprodukowana przez polskie studio Doji | Educational Innovations. Gra działa na najpopularniejszych przeglądarkach internetowych, także w wersji mobilnej. Dostęp do niej uzyskuje się poprzez zalogowanie na stronie producenta oraz wniesienie jednorazowej opłaty. Premiera na platformie Steam przewidziana jest na wiosnę 2017.

Fabuła osadzona jest w nieodległej alternatywnej przyszłości, stylizowanej na lata 40. XX wieku. Prywatny detektyw, Arthur Oliver, otrzymuje zlecenie odszukania porwanego magnata kawowego – Richarda Kerseya. Zadanie jest o tyle nieszablonowe, gdyż jak w przypadku klasycznych historii Agathy Christie, trop prowadzi do nielicznej grupy ludzi, którymi w tym wypadku są partnerzy biznesowi uprowadzonego…

Aby zbliżyć się do nich bez wzbudzania podejrzeń, Arthur zaczyna działać pod przykrywką przedsiębiorcy handlującego kawą. W tym celu gracz musi zarządzać firmą – produkować kawę, zlecać działania marketingowe, zatrudniać ludzi oraz prowadzić osobiście negocjacje handlowe, których celem jest nie tylko podpisanie korzystnego kontraktu, ale także zidentyfikowanie sprawcy porwania.

*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda Coffee Noir
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze