Clash Royale • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Clash Royale

gra Clash Royale

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Średniowieczne fantasy z elementami MOBA
Grafika: izometryczna
Producent: Supercell
Wydawca: Supercell
Platformy: Android, iOS
Premiera: 2016
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 378. WG GATUNKU Strategiczne
77.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.7

Clash Royale to mobilna gra bitewna, łącząca w sobie również elementy znane z gier typu MOBA. Jak wskazywać może sama nazwa, produkcja ta została umiejscowiona w uniwersum Clash of Clans, czyli szalenie popularnego tytułu ze smartfonów. Podobnie jak w pierwowzorze, tak i tym razem wracamy do znanego uniwersum, w którym wcielamy się we władcę, którego ambicją jest podbój i władanie wielkimi terenami. 

Głównym elementem rozgrywki jest pojedynkowanie się z innymi graczami w ramach formatu na wzór gier MOBA. W Clash Royale ścieramy się z wrogim władcą i wysyłamy na niego swoje wojska i oddziały. Musimy jednocześnie pamiętać, iż nasz władca również jest zagrożony, a jego obrona jest niezbędna do odniesienia sukcesu w grze. Twórcy przygotowali też inne urozmaicenia, jak choćby pewne elementy znane z karcianek. To właśnie stworzenie odpowiedniej talii z jednostkami pomoże nam w zwycięstwie. 

Technicznie gra spełnia najwyższe standardy tego typu gier mobilnych. Kolorowa grafika i animacje perfekcyjnie oddają klimat średniowiecznego fantasy w bardzo przystępnym wydaniu, a samej grze nie można zarzucić niczego w kwestiach wizualnych - mowa tu w końcu o niemalże kreskówkowej oprawie wizualnej. Na smartfonach prezentuje się znakomicie! Działa również świetnie, ponieważ twórcy gry mają już ogromne doświadczenie w projektowaniu gier w środowisku mobilnym. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Clash Royale - Gameplay [FullHD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Clash Royale
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze