City of Villains • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

City of Villains

gra City of Villains

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Superbohaterowie
Grafika: 3D
Producent: Cryptic Studios
Wydawca: NCsoft
Platformy: Mac OS X, Windows
Premiera: 2005
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 459. WG GATUNKU MMORPG
61.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.3

„City of Villains” była samodzielnym dodatkiem do obecnie nieaktywnej gry reprezentującej gatunek massively multiplayer online role-playing game „City of Heroes”, za której powstaniem stoi znane amerykańskie studio komputerowe Cryptic Studios. Premiera gry miała miejsce 31 października 2005 roku. W 2008 roku, obie gry zostały połączone, dzięki czemu gracze, którzy posiadali tylko jedną z nich, mogli bezpłatnie zagrać w drugą.

Podobnie, jak w przypadku „City of Heroes”, rozgrywka „City of Villains” osadzona była w Paragon City. Tym razem gracze wcielali się jednak w rolę złoczyńców, którzy poprzez przeróżne niecne uczynki stawiali czoła stróżom prawa oraz postaciom superbohaterów, w które wcielali się gracze podstawowej wersji gry.

Dodatek nie wprowadzał żadnych widocznych zmian do silnika gry. „City of Villains” mogła się jednak pochwalić większą możliwością dostosowania swojej postaci. Tak samo, jak w przypadku „City of Heroes”, gracze mogli wybierać liczne moce swoich złoczyńców oraz szczegółowo dopracować ich wygląd. Możliwe też było zrzeszanie się w gangi, które wspólnie siały zniszczenie w Paragon City. Niestety, mimo licznych protestów graczy, serwery gry zostały zamknięte 30 listopada 2012 roku. Było to spowodowane zlikwidowaniem studio odpowiedzialnego za dalszy rozwój „City of Heroes” oraz „City of Villains”.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

City of Villains - gameplay
City of Villains - drugi gameplay
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay
World of Chaos - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

  • Sonda City of Villains
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze