Champions Online • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Champions Online

gra Champions Online

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Superbohaterowie
Grafika: 3D
Producent: Cryptic Studios
Wydawca: Atari, Infogrames
Platformy: Windows
Premiera: 2009
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 443. WG GATUNKU MMORPG
58.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 0.0

 „Champions Online” jest grą należącą do gatunku massively multiplayer online role-playing game stworzoną przez amerykańską firmę komputerową Cryptic Studios, która znana jest z wielu popularnych produkcji. Światowa premiera gry miała miejsce 1 wrześni 2009 roku, a jej wydawcą jest Atari. „Champions Online” została stworzona dla posiadaczy pecetów oraz konsol Xbox 360.

 Rozgrywka w „Champions Online” polega na wcieleniu się przez gracza w rolę superbohatera. Twórcy wykorzystali swoje doświadczenie nabyte podczas tworzenia „City of Heroes” i dali graczom sporą swobodę w dostosowaniu swojej postaci. Możliwe jest między innymi szczegółowe dopracowanie kostiumu superbohatera, dobranie jego mocy, a także określenie śmiertelnego wroga, który od czasu do czasu prześladować będzie gracza podczas wykonywania zadań.

 Akcja gry rozgrywa się w rozproszonych po całej galaktyce zróżnicowanych lokacjach. Walki w „Champions Online” wymagają od graczy zręczności podczas wykonywania kombinacji uderzeń oraz przemyślanego doboru umiejętności. Niejednokrotnie potrzebne też będzie bohaterowi wsparcie ze strony innych graczy bądź sterowanych komputerowo pomocników. Gra cechuje się charakterystyczną oprawą wizualną, dzięki czemu uczestnicy mają większą szansę wczuć się w komiksowy klimat rozgrywki.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Champions Online - gameplay
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Champions Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze