Cargo Tycoon • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Cargo Tycoon

gra Cargo Tycoon

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Zarządzanie firmą transportową (MMOSG)
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Cargo Tycoon
Wydawca:
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2010
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 25. WG GATUNKU Strategiczne
6.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 7.3

Cargo Tycoon jest darmową przeglądarkową grą strategiczną, której początki sięgają 2010 roku. Obecnie dostępne są jej dwie wersje językowe: polska i angielska. Zadaniem gracza jest wcielenie się we właściciela firmy transportowej. Owe zadanie nie należy do łatwiejszych i wymaga kreatywnego, logicznego myślenia oraz umiejętności radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie.

Rozgrywka w Cargo Tycoon polega na rozwijaniu swojej firmy, dbając o jej reputację i obsługując coraz bardziej wymagających klientów. Aby tego dokonać, gracze muszą kupować kolejne używane bądź nowe ciężarówki, a także zatrudniać i szkolić kierowców. Ważną częścią gry jest również dbanie o swoich pracowników, którym można między innymi organizować urlopy. Twórcy „Cargo Tycoon” przygotowali wiele pojazdów i przyczep, dzięki którym możliwe jest funkcjonowanie firm graczy. Można dostosować ich wygląd i dokonywać szeregu usprawnień, co sprawia, że stają się one bardziej użyteczne. Akceptując nowe zalecenia, gracze muszą wykazać się strategicznym myśleniem, aby ich firmy nie przynosiły strat.

Cargo Tycoon nie wymaga żadnych opłat abonamentowych. Podobnie, jak większość gier tego typu, oparta jest ona na modelu dobrowolnych mikrotransakcji, za które w zamian za rzeczywiste pieniądze można dokupić wirtualną walutę. Daje ona dostęp do różnych przywilejów i bonusów.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Cargo Tycoon - drugi gameplay
Cargo Tycoon - trzeci gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
  • Sonda Cargo Tycoon
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze