Call of Duty: Modern Warfare • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Call of Duty: Modern Warfare

gra Call of Duty: Modern Warfare

Gatunek: Shootery
Tematyka: Konflikty militarne
Grafika: 3D
Producent: Infinity Ward
Wydawca: Activision Blizzard
Platformy: PC, PS4, XONE
Premiera: 2019
Polska wersja: NIE
Koszt gry: ok. 250zł
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 506. WG GATUNKU Shootery
54.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 8.0

Call of Duty: Modern Warfare to reboot najpopularniejszej podserii kultowego FPS’a. Wcześniej styczność mieliśmy z całą trylogią Modern Warfare, ale wydawca (Actvision Blizzard) najwidoczniej zdał sobie sprawę, że na marce MW można jeszcze sporo zarobić. Jest to tym samym już szesnasta odsłona CoDa z “głównej linii”. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Infinity Ward, które pracowało nad wszystkimi “starymi” MW. Tradycyjnie jak poprzednie odsłony, reboot zabierze nas w przeróżne rejony świata. Od Europejskich metropolii po bliski wschód.

W przeciwieństwie do zeszłorocznej odsłony (Black Ops 4), Modern Warfare będzie mógł się pochwalić pełnoprawną kampanią fabularną. Operacje w których będziemy uczestniczyć będą opowiadać spójną historię. Oprócz kampanii fabularnej, oczywiście nie zabraknie trybu wieloosobowego wypełnionego po brzegi klasycznymi trybami znanymi z serii. Tym razem sporo z nich uległo drobnym przemianom i pracą nad balansem rozgrywki - na plus. Od niedawna CoD zaczyna powracać do trybów kooperacyjnych i Modern Warfare ten zwyczaj kontynuuje oferując specjalnie przygotowane operacje w trybie Spec Ops.

Kwestie techniczne mają się jak zwykle dobrze. Po raz kolejny w lekkim stopniu zmodyfikowano silnik, grę wzbogacono o lepszy system audio i starannie przygotowane motion capture, w których uczestniczyli prawdziwi żołnierze. Od Call of Duty Modern Warfare spodziewać się możecie widowiskowej kampanii wypełnionej skryptami i ciekawej osi fabularnej.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Call of Duty: Modern Warfare - Gameplay [HD]
Call of Duty: Modern Warfare - Zwiastun PL [Full HD]
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Call of Duty: Modern Warf...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze