Call of Duty: Infinite Warfare

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sci-fi
  Grafika: 3D
  Producent: Infinity Ward
  Wydawca: Activision Blizzard
  Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
  Premiera: 2016
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: ok. 150 zł.
  Ograniczenia wiekowe: 18
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     98. 7.0 Shootery
  20.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Call of Duty: Infinite Warfare to kontynuacja jednej z najpopularniejszych serii strzelanin, za której powstaniem stoi studio Infinity Ward. Jaj premiera miała miejsce 4 listopada 2016 roku i jest ona dostępna zarówno na komputery osobiste, jak i konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Od samego ujawnienia, produkcja była tematem wielu kontrowersji wśród graczy.

Fabularnie najnowsza odsłona Call of Duty osadzona jest w przyszłości. Na Ziemi doszło do ustanowienia tak zwanego United Nations Space Alliance, którego celem jest dalszy podbój Układu Słonecznego. Przeciwnikiem sojuszu jest Settlement Defense Front, czyli główny przeciwnik, z którym przyjdzie zmierzyć się graczom. Rozgrywka polega na wcieleniu się w rolę Reyesa – kapitana statku Retribution toczącego walkę z SDF.

Mechanika Call of Duty została wzbogacona o nowe elementy. Tym razem gracze mogą również pilotować myśliwce Jackal i brać udział w widowiskowych bitwach powietrznych. Sam okręt Retribution służy im jako nowoczesna baza wypadowa.

Jak w przypadku poprzednich części, Infinite Warfare ma również do zaoferowania bogaty tryb multiplayer. Dodatkowo dostępny jest także tryb Zombie. Gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej, a jej koszt to obecnie około 150 złotych.

Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Call of Duty: Infinite Wa...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-07-18 12:41:50 gra fajna ale, pobanowali wszystkich graczy którzy wpadli na bug z expem prócz jednego, przebitka spora bo owy gracz ma 70 lev i dostęp do rozgrywek na jakie inni gracze prędko się nie załapią, poza tym uważa, że gra jest chyba jego co nie raz widać było na światowych czacie. A tak fajnie się grało
2018-07-10 21:10:42 mikro płatności dopierdalają
2018-07-03 11:19:17 Dziękuję. :) Pozdrowienia i do zobaczenia na kolejnych konwentach! :)