Call of Duty: Infinite Warfare

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sci-fi
  Grafika: 3D
  Producent: Infinity Ward
  Wydawca: Activision Blizzard
  Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
  Premiera: 2016
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: ok. 150 zł.
  Ograniczenia wiekowe: 18
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     94. 7.0 Shootery
  20.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Call of Duty: Infinite Warfare to kontynuacja jednej z najpopularniejszych serii strzelanin, za której powstaniem stoi studio Infinity Ward. Jaj premiera miała miejsce 4 listopada 2016 roku i jest ona dostępna zarówno na komputery osobiste, jak i konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Od samego ujawnienia, produkcja była tematem wielu kontrowersji wśród graczy.

Fabularnie najnowsza odsłona Call of Duty osadzona jest w przyszłości. Na Ziemi doszło do ustanowienia tak zwanego United Nations Space Alliance, którego celem jest dalszy podbój Układu Słonecznego. Przeciwnikiem sojuszu jest Settlement Defense Front, czyli główny przeciwnik, z którym przyjdzie zmierzyć się graczom. Rozgrywka polega na wcieleniu się w rolę Reyesa – kapitana statku Retribution toczącego walkę z SDF.

Mechanika Call of Duty została wzbogacona o nowe elementy. Tym razem gracze mogą również pilotować myśliwce Jackal i brać udział w widowiskowych bitwach powietrznych. Sam okręt Retribution służy im jako nowoczesna baza wypadowa.

Jak w przypadku poprzednich części, Infinite Warfare ma również do zaoferowania bogaty tryb multiplayer. Dodatkowo dostępny jest także tryb Zombie. Gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej, a jej koszt to obecnie około 150 złotych.

Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Call of Duty: Infinite Wa...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-03-19 14:18:16 Gra w to ktoś jeszcze wg? Zastanawiałem się nad ewentualnym powrotem do gry. Server - Mystel nick - Gilrond
2018-03-18 23:30:47 ja nie wiem kto pisał ten ranking ale chyba sie mocno pomylił
2018-03-16 22:12:45 Można zawsze wydać uproszczoną wersje i z czasem zrobić serwer testowy na którym będą wdrążane nowe mechanizmy gdy będzie kasa i zainteresowanie :D