Caliber • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Caliber

gra Caliber

Gatunek: Shootery
Tematyka: Elitarne siły specjalne
Grafika: 3D
Producent: Wargaming, 1C Game Studios
Wydawca: Wargaming, Wargaming.net
Platformy: PC
Premiera: 2021
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 2. WG GATUNKU Shootery
1.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 8.0
OCENA REDAKCJI 8.3

Poprowadź elitarną jednostkę sił specjalnych

Caliber to zespołowa i taktyczna gra strzelanka online dostępna całkowicie za darmo. Wyprodukowana została przez cenione studio Wargaming w kooperacji z 1C Game Studios i jest przeznaczona dla osób 16+. Twórcy zabierają gracza do alternatywnej rzeczywistości, w której zmagają się ze sobą żołnierze różnych elitarnych jednostek specjalnych. Ciekawostką i niewątpliwą atrakcją dla polskich graczy jest możliwość zagrania jednostką GROMu. Gra stawia na kooperację oraz działanie taktyczne, gdzie każdy gracz z 4-osobowej drużyny ma swoje konkrete zadanie i przypisaną rolę. Może to właśnie Ty podczas rozgrywki uratujesz swoją ekipę od klęski?
Caliber taktyczna gra strzelanka online TPS shooter
W Caliber gracze poznają cztery podstawowe klasy postaci, które odwzorowują światowe elitarne jednostki specjalne. Szturm to idealny wybór dla gracza, który lubi agresywny styl walki - jest on niezwykle efektywny na krótkim i średnim dystansie. Wsparcie, którego zaletą jest ogień, a zadaniem krycie i ochrona swoich sojuszników. Medyk to klasa idealna dla osób, które lubią nieść pomoc innym  - jego zadaniem jest leczenie sojuszników. Snajper walczący i najbardziej skuteczny jest na dalekich dystansach, a gracz wybierający tą klasę musi mieć sokole oko i pewną rękę.
Caliber gra strzelanka online TPS shooter
Oprócz klasy postaci gracze wybierają także jednostkę sił specjalnych, do której będą należeć - oprócz wspomnianego polskiego GROMu, dostępne są także amerykański Navy SEALs, rosyjski Specnaz oraz niemieckie Kommando Spezialkräfte. Co ciekawe wszystkie mundury i wyposażenie elitarnych jednostek zostały odwzorowane bardzo wiernie i zgodnie z rzeczywistością, co dodatkowo uatrakcyjnia całą rozgrywkę.
Caliber gra strzelanka online TPS shooter
Warto wspomnieć, że Caliber jest grą producentów m.in. World Of Tanks, dlatego miłośnicy czołgowych batalii wiedzą, iż jest to gra niezwykle dopracowana, a każdy jej element zachwyca. W przypadku swojej nowej produkcji, twórcy postarali się nawet bardziej i szczegółowo dopracowali mechnikę i atrakcyjność gry. W Caliber strzelanie odbywa się w roli pierwszoosobowej (FPS), co idealnie pozwala na wcielenie się w rolę jednej ze wspomnianych klas. Podczas poruszania się postacią przechodzimy jednak na tryb trzecioosobowy (TPP), co jest ciekawym i oryginalnym sposobem zaprezentowania akcji.
Caliber taktyczna gra strzelanka online TPS shooter

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Caliber - New Trailer [Full HD]
Caliber - Gameplay [Full HD]
Caliber - Nowy TPS od Wargaming - Gameplay [Full HD]
Caliber - Shooter Gameplay [Full HD]
Mech Arena: Robot Showdown - Online Shooter - Trailers & Commercials [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - CALIBER
 • Sonda Caliber
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Możliwość poprowadzenia drużyny GROMu! 0
  • Dobre połączenie shootera i działań taktycznych 0
  • Szczegółowo odwzorowane wyposażenie i mundury 0
 NEWSY
najnowsze