Cabal Online

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: EST Games
  Wydawca: Games-Masters.com
  Platformy: Windows
  Premiera: 2005
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     202. 6.3 Fantasy MMORPG
  47.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  5
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Cabal Online” to darmowa gra z gatunku MMORPG, stworzona i wydana 29 lutego 2008 roku przez południowokoreańskie studio ESTsoft. Gra opiera się na modelu free-to-play, istnieje jednak możliwość kupna waluty „Cabal Cash” za rzeczywiste pieniądze. Dostępna jest także wersja konta premium, które zapewnia graczom wiele bonusów.

Rozgrywka gry osadzona jest w fantastycznym świecie o nazwie Navareth, w którym tysiąc lat wcześniej wydarzyła się katastrofa, która została wywołana przez grupę potężnych ludzi zwanej „CABAL”. Kierowani utopijnymi ideałami, próbowali oni zawładnąć siłami natury, które zbuntowały się przeciwko nim, powodując Apokalipsę. Tylko sześciu z tych ludzi przetrwało. Ich lider, Faust, przepowiedział odrodzenie sił zła w przyszłości. Akcja gry zaczyna się w momencie, w którym owe siły powracają. Zadaniem graczy jest stawić czoła atakom potworów i dowiedzieć się, co naprawdę za nimi stoi.

W „Cabal Online” dostępnych jest sześć klas postaci: Warrior, Blader, Wizard, Force Archer, Force Shielder, Force Blader. Gracze, zdobywając doświadczenie i rozwijając swoją postać, mają po czasie możliwość wybrania jednej z dwóch nacji, które umożliwiają im między innymi dostęp do lokacji przeznaczonych dla postaci na wysokich poziomach. Ważną częścią rozgrywki jest możliwość kombinacji umiejętności, dzięki czemu dodawane są bonusy. Poza trybem PvE, w „Cabal Online” dostępny jest też tryb PvP, w którym gracze walczą z potężnymi potworami o kluczowe pozycje i bronią ich przed atakami wrogiej nacji.

video

Cabal Online - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Cabal Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-01-16 18:19:25 oj z 10 lat temu to były dosłownie godziny spędzone na team huntach, robienie water taosow na db'ki i i przerzucanie eq na trojana, zeby sie ponapierdzielac. Fajne chwile, az zastanawiam sie czy nie sciagnac i cofnac sie troszke w czasie, Pozdrawiam
2019-01-15 01:32:31 zaluje ze gralem tylko na jednym serwerze ale mimo to udalo sie troche osiagnac po tym jak juz czlowiek ogarnie kazdy element gry. pakiet premium za grosze byl dobry ale nie robil miazdzacej przewagi. mozna bylo przezyc ten koszt a nocne eskapady i sledzenie wrogow z pobliskich miast bezcenne _ www.markthemasseur.co.uk
2018-12-22 16:46:02 nuda ale polecam