Bless Online • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Bless Online

gra Bless Online

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: NeoWiz Games
Wydawca: NeoWiz Games
Platformy: PC
Premiera: 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 521. WG GATUNKU MMORPG
68.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.7

Bless Online jest koreańską grą MMORPG, powstała przy współpracy studia NeoWiz Games z branżowym gigantem, Epic Games. Akcja rozgrywa się w ogromnym świecie fantasy podzielonym geopolitycznie na dwa regiony - znajdujące się na północy imperium Hieron oraz południowe Union będące zlepkiem klanów sprzeciwiających się panowaniu imperium Hieron. Konflikt między tymi dwoma frakcjami jest niezwykle rozbudowany, rozgrywa się na tle religijnym oraz filozoficznym. Gracz wciela się w przedstawiciela jednej z tych dwóch frakcji.

Gra może pochwalić się niesamowicie rozbudowanym kreatorem postaci. Nie zabraknie Wam tutaj niczego. Jest to również pierwsza gra MMORPG, w której spotkaliśmy się z tak rozbudowanymi opcjami makijażu. Opcje customizacji nie znają granic. Bless pochwalić się może również niesamowicie przyjazną oprawą. Gra powstała na silniku Unreal Engine 3 - na tym samym, na którym powstała TERA, ale Bless wyciąga z tego silnika znacznie więcej. Każda z dostępnych ras w grze oferuje różne kampanie fabularne. Cała zabawa opiera się na zręcznościowym modelu walki, który stoi na poprawnym poziomie. W specjalnych bitwach weźmie udział nawet do dwustu graczy.

Przyjdzie nam swobodnie przemierzać otwarty świat wypełniony pobrzegi różnym iaktywnościami i zadaniami. Polegają one najczęściej na zebraniu danego itemu i dostarczeniu w odpowiednie miejsce lub na zwalczaniu konkretnych przeciwników. Aktywności typowe dla większości MMORPG. Bless Online często porównywany jest z Black Desert Online, które powstało na tym samym silniku. Bless'a wyróżnia także ścieżka dżwiękowa skomponowana przez Hansa Zimmera, który przyłożył swą kompozytorską dłoń do takich filmów jak "Incepcja", czy "Dunkierka".

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Bless Online - Gameplay [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Bless Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze