Blade & Soul

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy - sztuki walki
  Grafika: 3D
  Producent: NCsoft
  Wydawca: NCsoft
  Platformy: PS3, Windows
  Premiera: 2012
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa (Korea, Chiny) Pay-to-play (Japonia)
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     46. 7.3 Fantasy MMORPG
  11.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  10
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Blade & Soul” jest grą MMORPG akcji stworzoną i wydaną przez południowokoreańskiego giganta gier komputerowych NCsoft. 13 września 2012 roku, studio wyjawiło plany premiery „Blade & Sould” na Zachodzie. Jakkolwiek, na razie nie została podana żadna konkretna data.

Gra osadzona jest w inspirowanym chińskimi sztukami walki i fantastycznym świecie. Rozgrywka polega na eksploracji otoczenia poprzez wykonywanie licznych zadań zlecanych przez NPC-e. W „Blade & Soul” wprowadzono podobny do gier walki system kombinacji ciosów. Dodatkowo, gracze mogą uchronić się przed śmiercią dzięki specjalnej mechanice. Każda postać zaczyna rozgrywkę w trybie PvE, ale wraz z rozwojem postaci pojawia się możliwość udziału w starciach z żywymi przeciwnikami.

Twórcy „Blade & Soul” zaprojektowali system, który umożliwia szczegółowe dopracowanie wyglądu postaci. Gracz może dostosować fryzurę, kształt twarzy, kolor oczu i wzrost. Dodatkowo w grze dostępne są tradycyjne suwaki, którymi dokładniej reguluje się sylwetkę. Do wyboru gracze mają do wyboru cztery rasy, których cechy charakterystyczne wzorowane na zwierzętach obecnych w mitologii chińskiej: Gon, Jin, Kun oraz Lin.

„Blade & Soul” zachwyca ponadprzeciętną oprawą audiowizualną. Każda lokacja jest szczegółowo odwzorowana, a animacje złożone i ładne. Dźwiękowo również wypada bezbłędnie. Twórcy zadbali, żeby gra stanowiła solidną konkurencję dla najpopularniejszych tytułów na rynku.

video

Blade & Soul - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 1 komentarz
• 2017-07-02 09:22:18

Gra jest wzór naprawde, obierajac punkt zaczepny na bazie skali porównawczej, do innych tytułów, to naprawde gra wypada ponadprzęciętnie, a żęby to nie zapodać na deska słowa: wybronie., Top 10 jak nie 5 imo murowane. Gamplay i mechanika walki porywa że aż tupet jak się nie ma swych naturalnych. Co za tym idzie? zachęcam do mucenia! Pzdr siła!

NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-12-13 00:23:55 [url=http://forum.hertz-audio.com.ua/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2628518]maturesexcraft.com[/url]
2018-12-13 00:15:43 womensspeakernetwork.com
2018-12-10 19:15:42 Jak wyglądają moce , jak je zdobywać?