BiteFight • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

BiteFight

gra BiteFight

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Wampiry, wilkołaki
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Gameforge AG
Wydawca: Gameforge AG
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2006
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 292. WG GATUNKU MMORPG
39.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 5.4
OCENA REDAKCJI 6.0

„BiteFight” jest darmową grą MMORPG stworzoną przez niemieckie studio GameForge GmbH. Jest to tytuł przeznaczony na przeglądarki internetowe, w całości oparty na wiadomościach tekstowych i obrazkach. Pierwszy serwer gry został uruchomiony 24 lutego 2006 roku. Niedługo później uruchomiona została jej polska edycja.

„BiteFight” jest prawdopodobnie najmroczniejszą grą przeglądarkową w ofercie GameForge. Opowiada ona o odwiecznym konflikcie między dwiema potężnymi rasami potworów: wampirów i wilkołaków. Tworząc postać, gracze opowiadają się po jednej ze stron. Rozgrywka polega na pracy na cmentarzu, polowaniu na ludzi i demony oraz walkach z innymi graczami. System walki w „BiteFight” jest tak zaprojektowany, żeby w starciach nie było przepaści między przeciwnikami. Każda potyczka trwa trzy rundy albo do momentu, w którym punkty życia jednego z walczących spadną poniżej 10. Wampiry gromadzą litry krwi, a wilkołaki kilogramy mięsa.

Podobnie, jak w innych grach tego typu, w „BiteFight” gracze mogą tworzyć klany, do których może dołączyć liczba graczy określona przez poziom rozbudowania kryjówki. Dodatkowo, rywalizacja w grze jest potęgowana przez statystyki, w których pozycja zależy od ilości zgromadzonej krwi bądź mięsa.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

BiteFight - drugi gameplay
BiteFight - trzeci gameplay
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay
World of Chaos - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda BiteFight
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze