Big Drunk Satanic Massacre • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Big Drunk Satanic Massacre

gra Big Drunk Satanic Massacre

Gatunek: Inne
Tematyka: piekło (RPG akcji)
Grafika: izometryczna
Producent: Big Way Games
Wydawca: Big Way Games
Platformy: PC, xBox, PlayStation
Premiera: 2019
Polska wersja: TAK
Koszt gry: ok. 75 zł
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 108. WG GATUNKU Inne
23.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 7.0

BDSM: Big Drunk Satanic Massacre to strzelanka z mocnymi elementami RPG, której wydawcą jest studio Big Way Games.  Język polski jest tutaj w pełni wspierany. Gra dostępna jest na PC, PlayStation oraz XBoxa. W tym satyrycznym RPG akcji wcielamy się w postać Lou – samego syna Szatana. Naszym zadaniem jest wzięcie szabli w dłoń – w tym przypadku butelki wypełnionej trunkiem. No może w dwie dłonie, gdyż w drugiej dzierżyć będziemy broń i demoniczne supermoce. To wszystko za sprawą wyrównania rachunków z ludźmi chcącymi zapanować nad piekłem, a przede wszystkim uratowania z ich szponów seksownej diablicy.

Rozgrywka ma miejsce w Piekle i podzielona jest na cztery poziomy, z czego każdy z nich reprezentuje inny krąg piekielny. Zaliczamy do nich infernalną sieć fastfoodową Big Wack, Slumsy Szkieletów i Dzielnicę Czerwonych Latarni. W poszczególnych poziomach spotykamy za każdym razem bossa, którego należy pokonać. W grze dysponujemy sześcioma typami broni (pistolet, AK-47, Shotgun, Flare gun, Soulgun, Big Fucking Gun), a także jedną mocą magiczną. Każda broń ma alternatywny tryb strzelania z innym zasięgiem lub odrzutem. Dość nietypową a za razem bardzo charakterystyczną cechą gry jest to, że nasz bohater leczy się poprzez picie alkoholu. Jak widać niektórym służy wyższy poziom alkoholu we krwi.

Ta nieprzyzwoita mieszanka sarkazmu i brawurowej strzelaniny oferuje graczom sporą dawkę wrogów na każdym kroku oraz „księżniczkę”. Co prawda taką z rogami, lecz wyznaczającą nam właściwą stronę zła. Chcąc sięgnąć po tytuł mający odmienną fabułę oraz naszpikowany sporą dawką ołowiu do rozdania wrogom, to Big Drunk Satanic Massacre z pewnością może okazać się trafnym wyborem.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Big Drunk Satanic Massacre - Gameplay [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Big Drunk Satanic Massacr...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze