Battle Pirates • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Battle Pirates

gra Battle Pirates

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Sci-fi (MMORTS)
Grafika: izometryczna
Producent: KIXEYE
Wydawca: KIXEYE
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2011
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa (mikropłatności)
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 361. WG GATUNKU Strategiczne
73.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.0

Battle Pirates należy do gatunku gier MMORTS. Za jej powstanie i wydanie odpowiada studio KIXEYE. Gra aktywna jest od maja 2011 na komputerach PC. Do gry wymagana jest przeglądarka internetowa i wtyczka Flash Player. Producent udostępnia grę na swojej stronie lub poprzez portal Facebook. Battle pirates udostępniany jest za darmo z opcją mikropłatności.

Rozgrywka  ma miejsce w roku 2067 , po wielkiej wojnie z terroryzmem, gdzie 95% powierzchni ziemi pokrywają morza i oceany. Na resztkach lądu pozostałości cywilizacji zaczęły na własną rękę walczyć o surowce. My, jako piraci budujemy nasze bazy, zbieramy surowce, tworzymy potężne floty i posyłamy je do walki.

Podobnie jak inne gry studia KIXEYE, Battle Pirates oferuje nam bitwy rozgrywane w czasie rzeczywistym i pełną kontrolę nad jednostkami. Tutaj walczą niewielkie floty (po 5-6 statków) więc kluczem do zwycięstwa jest taktyka. Poza tym rozwijamy technologie, jak np. nowe typy statków wśród których są zarówno kutry, jak i fregaty, pancerniki, a nawet łodzie podwodne, które mogą zniknąć na kilka sekund pod wodą unikając ostrzału. Gra udostępnia też dość dobrze wykonany base planer, dzięki któremu z łatwością zbudujemy bazę tak, by była jak najlepiej chroniona bez konieczności przerywania produkcji czy badań. Dodatkowym atutem jest fakt iż każdy statek możemy samodzielnie wyposażyć w broń i inne dodatki.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Battle Pirates Trailer [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda Battle Pirates
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze