Atlantica Online • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Atlantica Online

gra Atlantica Online

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy (turowa)
Grafika: 3D
Producent: NDOORS
Wydawca: NDOORS
Platformy: Windows
Premiera: 2008
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 335. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
100.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.0

„Atlantica Online” to darmowa, turowa gra MMORPG stworzona i wydana w styczniu 2008 roku przez południowokoreańskie studio NDOORS Corporation. Jej akcja osadzona jest w utrzymanej w klimatach fantastycznych alternatywnej historii Ziemi. Świat gry przypomina rzeczywistą geografię z dodatkowym kontynentem Antlantydą.

Zadaniem gracza w „Antlantice Online” jest uratowanie świata przed stworzoną przez mieszkańców Atlantydy substancją. W tym celu, musi on przemierzyć świat w poszukiwaniu wskazówek, które doprowadzą go do zaginionej cywilizacji. Na swej drodze można zwiedzić między innymi Chiny i Niemcy. W takich miastach, jak Moskwa, Monachium, czy Sapporo, można znaleźć szpitale, rynki i banki. Warto wspomnieć, że świat gry znacznie odbiega historycznie od rzeczywistości. W Turcji znajduje się Imperium Osmańskie, a Północna Ameryka właśnie przechodzi rewolucję przemysłową.

Ważną częścią aspektu kulturowego „Atlantici Online” są gildie, które mogą kontrolować miasta, przekształcać je i zarządzać, czerpiąc z tego zyski. Łącznie dziesięć gildii może zjednoczyć się w naród i toczyć wojny z innymi narodami. Gildie mają też możliwość eksplorowania specjalnych lochów i wspólnymi siłami tworzyć nowe przedmioty. Walka w grze odbywa się w sposób typowy dla strategii turowych. Gracze tworzą drużyny składające się z maksymalnie ośmiu najemników, którzy towarzyszą postaci. Walki można prowadzić bezpośrednio przy pomocy wielu opcji albo automatycznie po ustawieniu używanych umiejętności przez gracza. Można też tworzyć grupy do maksymalnie trzech graczy.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Atlantica Online - gameplay
Atlantica Online - drugi gameplay
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Atlantica Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze