Asheron's Call 2 • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Asheron's Call 2

gra Asheron's Call 2

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: Turbine Entertainment Software
Wydawca: Turbine
Platformy: Windows
Premiera: 2002
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa po kupnie gry
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 336. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
99.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 5.7

„Asheron’s Call 2: Fallen Kings” to kontynuacja popularnej gry fantasy MMORPG, która została stworzona przez Turbine Entertainment i wydana 22 listopada 2002 roku przez Microsoft Game Studios. Gra zyskała raczej pozytywne recenzje, ale nie zdołała ona zebrać wystarczającej ilości graczy i została zamknięta w grudniu 2005 roku. Siedem lat później, 13 grudnia 2012 roku, gra została reaktywowana dla wszystkich subskrybujących graczy pierwszej części.

Mimo, że jest to sequel, gra znacznie różni się grafiką, zawartością i dynamiką od poprzedniczki. Początkowo dostępne były tylko trzy grywalne rasy. Po wydaniu dodatku 4 maja 2005 roku, liczba ta została zwiększona o kolejne dwie rasy. Klasy w „Asheron’s Call 2” podzielone są na trzy rodzaje: Magic, Missile i Melee, w których skład wchodzą klasy unikalne dla każdej rasy.

Podobnie jak w pierwszej części, tryb PvP nie jest ważną częścią rozwoju postaci. Na większości serwerów walki nadal odbywają się za obopólną zgodą. Twórcy dodatkowo wprowadzili system Kingdom vs. Kingdom, który polega na tym, że gracze mają możliwość dołączenia do jednego z trzech pogrążonych w konflikcie królestw. Taka opcja umożliwia graczom zdobywanie specjalnych punktów, które odblokowują nowe umiejętności.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Asheron's Call 2 - gameplay
Asheron's Call 2 - drugi gameplay
Destiny 2 - New Gameplay [Full HD]
3DFuckDolls - Top 5 Adult Games
Cunt Empire - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Asheron's Call 2
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze