Ash of Gods

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Aurum Dust
  Wydawca: Aurum Dust
  Platformy: PC
  Premiera: 2018
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Buy to play
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     392. 0.0 Fantasy MMORPG
  115.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  0
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 8.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Ash of Gods to pełnokrwista gra RPG, która zawiera w sobie elementy sieciowe. Jednak jak przystało na produkcję z tej kategorii twórcy przede wszystkim opowiadają w niej ciekawą historię, której zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej. Produkcja powstała jako debiutancki tytuł rosyjskiego studia Aurum Dust. Na swój pierwszy tytuł zbierało pierwotnie pieniądze w croundfundingu. Gra zadebiutowała 23 marca 2018 roku na wszystkich najważniejszych platformach począwszy od komputerów osobistych poprzez bardzo popularne konsole Playstation 4 oraz Xbox One, a skończywszy na Switchu.

Twórcy postawili w tym wypadku na rozbudowaną i wciągającą fabułę. Akcja tytułu osadzona została w świecie fantasy wykreowanym przez Siergieja Malickiego. Rosyjskiego pisarza fantasy, który równolegle przygotowywał książkę pod tym samym tytułem. Ash of Gods dzieje się w fikcyjnym świecie Terminium, które przypomina średniowieczną Europę. Jednak jak to bywa w tego typu grach na świat padł cień i strach, a to za sprawą oponentów – Żniwiarzy. To obca rasa, która za wszelką cenę chce zniszczyć cywilizację, którą zastała w Terminium. Historia na pierwszy rzut oka wydaje się mało ciekawa, jednak w praktyce nabiera później rumieńców. Po pierwsze to co odróżnia od pozostałych produkcji to system wyborów moralnych. Twórcy postawili na urzeczywistnienie całej rozgrywki, przez co przed garstką bohaterów co chwilę stawiane są trudne wybory, które bezpośrednio rzutują na świat i naszych śmiałków. Warto wspomnieć, że śmierć jednego czy wszystkich protagonistów nie oznacza końca gry.

Pod względem mechaniki rozgrywki poruszamy się po świecie gry na mapie wybierając odpowiednie ścieżki. Walki rozgrywamy w systemie turowym. Przenosimy się wówczas na nową mapę podzieloną na kwadraty. Każdy z naszych bohaterów staje do walki przeciwko oponentom. Dodatkowo w nasze ręce zostały oddane specjalne umiejętności protagonistów dzięki czemu możemy zmieniać diametralnie wynik starcia. Pod względem technicznym Ash of Gods prezentuje się niezwykle dobrze. Twórcy tym razem przygotowali dla nas ręcznie malowaną dwuwymiarową grafikę, dzięki czemu dostajemy prawdziwą wizualną ucztę, a całość charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem. Warto zaznaczyć, że produkcja ta jest dostępna w naszym rodzimym języku na wszystkich platformach – PC, Playstation 4, Xbox One oraz Switchu.

video

Ash of Gods trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 4
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Ash of Gods
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.