Anarchy Online • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Anarchy Online

gra Anarchy Online

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Science fiction
Grafika: 3D
Producent: FunCom
Wydawca: FunCom
Platformy: Windows
Premiera: 2001
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 455. WG GATUNKU MMORPG
56.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 0.0

„Anarchy Online” to gra MMORPG utrzymana w tematyce science fiction. Została wydana 27 czerwca 2001 roku przez norweską firmę komputerową Funcom. 13 lat po premierze, dzisiaj gra pozostaje jednym z najstarszych aktywnych tytułów gatunku.

Akcja „Anarchy Online” toczy się w 29475 roku na fikcyjnej pustynnej planecie Rubi-Ka, na której znajduje się bardzo cenny surowiec zwany „Notum”. Przez mniej więcej 500 lat, planeta zarządzana była przez wielką korporację Omni-Tek, która bez przeszkód wydobywała cenny surowiec, osiągając ogromne zyski. Stało się to dzięki unikalnym właściwościom surowca, które stanowiły przełom w rozwoju nanotechnologii i umożliwiły wskrzeszanie umarłych. Z czasem jednak doszło do pogorszenia warunków pracy w Omni-Tek, skutkiem czego doszło do buntu części niezadowolonych pracowników, którzy zaczęli sprzedawać Notum konkurencji. Doprowadziło to do serii wojen.

Rozgrywka zaczyna się tuż po podpisaniu rozejmu między Omni-Tek a kolonistami zorganizowanymi w Klany. Gracze mają do wyboru trzy frakcje: Omni-Tek, Klany oraz grupę obserwatorów, którzy postanowili zachować neutralność. Do wyboru są cztery rasy: Solitus, Opifex, Atrox, Nanomage, które stanowią odpowiednik klas postaci, i czternaście profesji. „Anarchy Online” doczekała się także 5 dodatków, które między innymi rozszerzają grę o dodatkową planetę: Shadowlands, umożliwiają budowę miast oraz rozbudowują tryb PvP. Warto też dodać, że w „Anarchy Online” po raz pierwszy wprowadzono system instancji, który pozostaje wykorzystywany do dzisiaj.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Anarchy Online - gameplay
Anarchy Online - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Anarchy Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze