Alienation • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Alienation

gra Alienation

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Science fiction - walki robotów
Grafika: 2D
Producent: Perfect Games Studio Sp. j.
Wydawca: Perfect Games Studio Sp. j.
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2009
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 13
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 274. WG GATUNKU MMORPG
34.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 5.7
OCENA REDAKCJI 7.0

„Alienation” jest grą internetową reprezentującą popularny gatunek massively multiplayer online role-playing game. Została stworzona przez polskie studio komputerowe Perfect Games Studio, którego siedziba znajduje się w Poznaniu. Premiera gry miała miejsce 25 marca 2009 roku. 

Rozgrywka „Alienation” osadzona jest w niedalekiej przyszłości w czasach, gdy ludzkość stoi u progu kolejnej rewolucji technologicznej. Mieszkańcy Ziemi nie są jednak świadomi niebezpieczeństwa, jakie im zagraża: na tajemniczym księżycu odległego Płutona pojawiła się zabójcza rasa Draków, którzy urządzili sobie tam bazę, mającą posłużyć im do późniejszej inwazji.

Gracze „Alienation” wcielają się w postać wojowniczego Draka, który bierze udział w Wielkim Turnieju. Składa się on z serii brutalnych pojedynków, w których Drakowie ścierają się niczym gladiatorzy na znajdującej się w opuszczonej kopalni uranu arenie. Na zwycięzcę Wielkiego Turnieju czeka wieczna chwała oraz tytuł Lorda Draków, który poprowadzi swoją rasę do ataku na Ziemię.

„Alienation” jest niezwykle rozbudowaną grą przeznaczoną na ekrany popularnych przeglądarek internetowych. Gracze mają możliwość wykonywania różnych misji, szlifowania umiejętności swoich postaci oraz rywalizacji w różnych trybach pojedynków: krwawej jatce, arenie oraz rzeźni. Do wyboru jest niemal 150 rodzajów szczegółowo zaprojektowanych oręży, które uczynią postacie futurystycznymi maszynami do zabijania.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Trailer [FullHD]
Tictac Toe - Trailer [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Alienation
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze