Albion Online • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Albion Online

gra Albion Online

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: izometryczna
Producent: Sandbox Interactive
Wydawca: Sandbox Interactive
Platformy: PC, iOS, Android
Premiera: 2015
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 525. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
131.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.7

Albion Online to stworzona przez Sandbox Interactive darmowa gra MMORPG osadzona w sztampowym świecie fantasy. Gra ukazała się na komputerach osobistych z systemami Winows, Mac OS, Linux oraz na platformach mobilnych. Co ciekawe, gra jest cross-platformowa, co oznacza że gracze ze wszystkich platform mogą bawić się wspólnie w jednej piaskownicy. Nie ważne czy siedzicie w domowym zaciszu, czy w tramwaju - zabawę możecie kontynuować gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Albion Online to tytuł, który przede wszystkim stawia na crafting. Już w fazach testowych istniało kilkaset przedmiotów, a “drzewko odblokowań” robiło duże wrażenie. Albion Online z pewnością spodoba się fanom Runescape. W Albion nie doświadczymy klas postaci. To, jakie role pełnić będziemy zależy od indywidualnych upodobań gracza. Istnieją różne typy walki, różne typy pozyskiwania surowców, różne modele craftingu, umiejętności etc. Co ciekawe, świat przedstawiony w Albion Online jest silnie emergentny, tzn. jego wygląd zależy od działań graczy. Pewne miejsca w świecie gry są rozwijane tylko i wyłącznie przez społeczność graczy.

Na wygląd świata możemy wpływać samodzielnie, lub z pomocą gildii, która to dzięki swoim szerokim zasobom zbuduje całe miasto. Konkretne budynki wpływają na konkretne statystyki. Ekonomia w grze jest zaskakująco dobra. Poza oczywistym handlem i wymianą dóbr, istnieje ciekawa opcja wynajmu pustej parceli innemu graczowi, który wybuduje w tym miejscu swój budynek. Cały system ekonomiczny opiera się również na “podatkach”.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Albion Online - Gameplay [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Albion Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze