AirRivals/Ace Online • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

AirRivals/Ace Online

gra AirRivals/Ace Online

Gatunek: Shootery
Tematyka: Bitwy powietrzne (Shooter MMO)
Grafika: 3D
Producent: MasangSoft Inc.
Wydawca: Gameforge AG
Platformy: OS X, Windows
Premiera: 2008
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 332. WG GATUNKU Shootery
35.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 10.0
OCENA REDAKCJI 5.7

„AirRivals” jest darmową grą, która łączy ze sobą cechy produkcji MMORPG oraz strzelanin. Została ona stworzona przez południowokoreańską firmę komputerową MasangSoft, a jej początki sięgają 2005 roku. Jej europejskim wydawcą jest znana z wielu gier internetowych niemiecka firma GameForge 4D, która uruchomiła swoje serwery gry w 2008 roku. Wśród dostępnych wersji językowych znajduje się również wersja w języki polskim. Warto dodać, że gra znana jest poza Europą między innymi pod tytułem „Ace Online”.

„AirRivals” jest grą osadzoną w kosmosie, w której gracze posiadają własne statki kosmiczne. Gra posiada wszelkie cechy produkcji MMORPG, gdyż pojawiają się w niej takie elementy rozgrywki, jak zdobywanie poziomów, pieniędzy oraz umiejętności, a wynik walki zależy głównie od wyposażenia i poziomu gracza. W „AirRivals  główny nacisk został postawiony na starcia z innymi pilotami, chociaż pojawiają się możliwości zdobywania przedmiotów od postaci sterowanych przez komputera oraz wykonywania różnych misji, które odblokowują następne mapy.

Oczywiście, jak każda inna gra tego typu, „AirRivals” daje graczom możliwość zrzeszania się w formacje, które są odpowiednikiem drużyn oraz formacji, które funkcjonują jak klany czy gildie. W grze możliwe są też dostosowywanie wyposażenia statku oraz prowadzenia handlu. Walki są obserwowane głównie z perspektywy trzeciej osoby, ale jest też opcja widoku z kokpitu myśliwca.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

AirRivals/Ace Online - gameplay
AirRivals/Ace Online - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda AirRivals/Ace Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze