AirRivals/Ace Online

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy powietrzne (Shooter MMO)
  Grafika: 3D
  Producent: MasangSoft Inc.
  Wydawca: Gameforge AG
  Platformy: OS X, Windows
  Premiera: 2008
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     283. 10.0 Shootery
  33.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 5.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„AirRivals” jest darmową grą, która łączy ze sobą cechy produkcji MMORPG oraz strzelanin. Została ona stworzona przez południowokoreańską firmę komputerową MasangSoft, a jej początki sięgają 2005 roku. Jej europejskim wydawcą jest znana z wielu gier internetowych niemiecka firma GameForge 4D, która uruchomiła swoje serwery gry w 2008 roku. Wśród dostępnych wersji językowych znajduje się również wersja w języki polskim. Warto dodać, że gra znana jest poza Europą między innymi pod tytułem „Ace Online”.

„AirRivals” jest grą osadzoną w kosmosie, w której gracze posiadają własne statki kosmiczne. Gra posiada wszelkie cechy produkcji MMORPG, gdyż pojawiają się w niej takie elementy rozgrywki, jak zdobywanie poziomów, pieniędzy oraz umiejętności, a wynik walki zależy głównie od wyposażenia i poziomu gracza. W „AirRivals  główny nacisk został postawiony na starcia z innymi pilotami, chociaż pojawiają się możliwości zdobywania przedmiotów od postaci sterowanych przez komputera oraz wykonywania różnych misji, które odblokowują następne mapy.

Oczywiście, jak każda inna gra tego typu, „AirRivals” daje graczom możliwość zrzeszania się w formacje, które są odpowiednikiem drużyn oraz formacji, które funkcjonują jak klany czy gildie. W grze możliwe są też dostosowywanie wyposażenia statku oraz prowadzenia handlu. Walki są obserwowane głównie z perspektywy trzeciej osoby, ale jest też opcja widoku z kokpitu myśliwca.

video

AirRivals/Ace Online - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 1 komentarz
• 2019-02-14 12:36:18

Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.

 • Sonda AirRivals/Ace Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-03-15 17:22:38 Dobra gra to i filmik ciekawy ;)
2019-03-15 15:15:59 Bardzo fajny filmik :)