AIKA Online • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

AIKA Online

gra AIKA Online

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Medieval fantasy
Grafika: 3D
Producent: JoyImpact
Wydawca: HanbitSoft, Gala Inc.
Platformy: Windows
Premiera: 2009
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 298. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
77.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 5.0
OCENA REDAKCJI 7.0

„AIKA Online” to produkcja MMORPG opracowana przez studio JoyImpact, wydana w 2009 roku przez dwóch wydawców: HanbitSoft i Gaia Inc. Gra osadzona jest w świecie fantasy, gdzie trwa konflikt, w którym biorą udział trzy rasy: Ludzie, Aitan i Zereca.

Przy tworzeniu postaci, gracz ma do wyboru sześć klas: Warrior, Paladin, Rifleman, Dual Gunner, Warlock oraz Cleric. Rozwój postaci nie odbiega zbytnio od innych przedstawicieli gatunku. Gra oferuje ponad tysiąc zadań, szereg dungeonów, poprzez które gracze zdobywają doświadczenie i lepszy ekwipunek.

Wisienką na torcie „AIKA Online” jest jednak rozbudowany tryb PvP. Po zdobyciu 10 poziomu, bohaterowie mają możliwość dołączenia do jednej z pięciu nacji: Alethius, Feonir, Lenaria, Vanov oraz Ostyrion. Każda z nich posiada własną unikalną flagę, jednak zadania i mapy są identyczne. Gracze podróżują między terytoriami innych frakcji, gdzie mogą swobodnie atakować innych graczy.

Wartym wspomnienia aspektem gry jest dopracowany silnik graficzny. Licznym lokacjom w grze nie brakuje uroku, a oblężenia, w których jednocześnie biorą tysiące osób, nie stanowią dla silnika problemu. Oprawie audiowizualnej „AIKA Online” nie można nic zarzucić.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

AIKA Online - gameplay
AIKA Online - drugi gameplay
Destiny 2 - New Gameplay [Full HD]
3DFuckDolls - Top 5 Adult Games
Cunt Empire - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda AIKA Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze