Age of Wulin • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Age of Wulin

gra Age of Wulin

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Sztuki walki, Wuxia (fantasy)
Grafika: 3D
Producent: Suzhou Snail Electronic Co. Ltd. 
Wydawca: Webzen
Platformy: Windows
Premiera: 2013
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 251. WG GATUNKU MMORPG
32.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.3
OCENA REDAKCJI 7.7

„Age of Wulin: Legend of the Nine Scrolls” to MMORPG akcji osadzone w realiach feudalnych Chin. Gra została stworzona w przez chińskie studio Suzhou Snail Electronic Co. Ltd. Jej europejskim wydawcą jest firma Webzen. Akcja „Age of Wulin” rozgrywa się w świecie inspirowanym gatunkiem chińskiej fikcji określanym terminem wuxia, który z kolei odnosi się do bohaterów biegłych w chińskich sztukach walki – wushu.

Rozgrywka gry rozpoczyna się od wybrania jednej z frakcji, stopniowego rozwoju postaci, zdobywania nowych umiejętności i udziału za równo w trybie PvE jak i PvP. „Age of Wulin” pozbawiona jest podziału na klasy postaci. Zamiast niego wprowadzone są specjalne umiejętności ekskluzywne dla danej frakcji. Opuszczenie jej wiąże się z utratą owych umiejętności. Do dyspozycji jest osiem frakcji–szkół takich, jak Shaolin, Wudang czy Emei.

Kolejną cechą charakterystyczną produkcji jest nietypowe wykorzystanie punktów doświadczenia. Zamiast zdobywać kolejne poziomy, gracz wykorzystuje punkty doświadczenia, które przeliczane są na punkty służące do rozwijania umiejętności postaci. Poza biegłością w sztukach walki, postacie władają nadnaturalnymi zdolnościami podobnymi do tych znanych z takich filmów, jak „Hero” czy „Przyczajony tygrys, ukryty smok”.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Age of Wulin - gameplay
Age of Wulin - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Age of Wulin
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze