Agar.IO • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Agar.IO

gra Agar.IO

Gatunek: Inne
Tematyka: Sieciowa rywalizacja
Grafika: 2D
Producent: Matheus Valadares
Wydawca: Miniclip
Platformy: PC, Android, iOS
Premiera: 2015
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 3
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 345. WG GATUNKU Inne
65.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.3

Agar.IO to wieloosobowa gra online, dostępna zarówno na komputerach (na przykład w przeglądarce), jak i na urządzeniach mobilnych. W ramach rozgrywki każdy gracz wciela się w małą i okrągłą komórkę umiejscowioną na dużej planszy z innymi graczami. Zabawa polega na "zjadaniu" mniejszych od siebie, co powoduje wzrost naszej komórki i może siać postrach u innych graczy. Choć pomysł wydja eisę niezwykle prosty, to mechanika jest niezwykle wciągająca. 

W grze znalazło się miejsce na pięc trybów rozgrywki. Pierwszy z nich, to Free for All, czyli typowa rozgrwyka każdy przeciwko każdemu. Drugim trybem jest drużynowa wariacje tego pierwszego, gdzie gracze podzieleni są na trzy rywalizujące ze sobą drużyny. Trzeci tryb nosi nazwę Experimental, a typowym jego elementem są porozmieszczane na mapie wirusy, które skutecznie komplikują i utrudniają zabawę. Czwarty tryb to Battle Royale, gdzie zwycięzcą jest ostatni żywy gracz, a ostatni to Party, czyli po prostu zabawa ze znajomymi. 

Mimo bardzo prostej konstrukcji gra jest pozytywnie ocenianą produkcją, która od kilku lat po premierze nadal cieszy się uznaniem. Szczególnymi zaletami są tutaj prostota, łatwość dostępu (chociażby poprzez przeglądarkę), oraz możliwośc uczestnictwa w satysfakcjonującej rozgrywce ze znajomymi czy dużą ilością innych graczy. Przyszłośc projektu w dużej mierze zależy od sceny moderskiej, bowiem twórca udostępnił odpowiednie narzędzia do rozwijania gry przez fanów. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Agar.io - Gameplay [FullHD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Agar.IO
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze