Affected Zone Tactics

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Wojenna
  Grafika: izometryczna
  Producent: Light Vision Interactive
  Wydawca: Light Vision Interactive
  Platformy: Windows
  Premiera: 2015
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     85. 7.0 Strategiczne
  16.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Affected Zone Tactics” to darmowa produkcja MMO, w której główny nacisk postawiony jest na rywalizację z innymi graczami. Za jej powstaniem stoi rosyjskie studio Light Vision Interactive. Premiera gry odbyła się 17 listopada 2015 roku. Twórcy zadbali o liczne wersje językowe, wśród których nie zabrakło wersji w języku polskim.

Rozgrywka w „Affected Zone Tactics” polega na wcieleniu się w rolę dowódcy małego oddziału najemników, który wyrusza na wyprawę do równoległej rzeczywistości w poszukiwaniu surowców. Odbywają się tam bitwy strategiczne dwóch drużyn Alpha i Bravo, oparte na systemie turowym. Aby pokonać innych graczy, trzeba przejąć ich flagę.

Twórcy „Affected Zone Tactics” dali graczom możliwość skorzystania szerokiego wachlarza ulepszeń. Rozwój postaci odbywa się poprzez wspinanie się w górę hierarchii wojskowej, dzięki czemu uzyskuje się dostęp do kolejnych elementów, takich jak baraki, lepsza broń czy wyposażenie. Nie można również zapominać o najemnikach, którzy wchodzą w skład drużyny, gdyż to dzięki nim można odnieść zwycięstwo. Możliwe jest także zarządzanie i tworzenie strategii za pomocą mapy świata.

„Affected Zone Tactics” cechuje się również przyjemną dla oka oprawą graficzną. Rozgrywka powinna przypaść do gustu miłośnikom klasycznych gier tego typu, którzy szukają powiewu świeżości. Mnogość dostępnych postaci, rodzajów broni, wyposażenia i ulepszeń sprawia, że gracze mogą wczuć się nieco w rolę eksperta wojskowego.

video

Affected Zone Tactics EU Launch trailer [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Affected Zone Tactics
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-10-17 09:30:00 Witam co do treści gry jak i samej gry jest w porządku podoba mi się . Lecz co do braków zainteresowania ze strony twórców brak odpowiedzi itd mam wiele zastrzeżeń ogarnijcie to bo fajna gra a ludzie się coraz bardziej wkurzają .
2018-10-16 01:43:38 Kurła jednej nie znam:-)