7 Days to Die • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

7 Days to Die

gra 7 Days to Die

Gatunek: Inne
Tematyka: Survival horror
Grafika: 3D
Producent: The Fun Pimps Entertainment
Wydawca: The Fun Pimps Entertainment
Platformy: PC, PS4, XOne
Premiera: 2016
Polska wersja: NIE
Koszt gry: 134,90zł
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 535. WG GATUNKU Inne
113.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.7

7 Days to Die to debiutancki projekt studia THe Fun Pimps Entertainment, który łączy w sobie cechy gry FPS, sandboksów i wszelkich produkcji survivalowych z elementami craftingu i eksploracji. Na naszej drodze stają krwiożercze zombie i ryzyko zarażenia wirusem, który zgodnie z tytułem, zamienia ludzi w potwory w ciągu siedmiu dni. 

Nazwanie gry sandboksem jest określeniem niemal idealnym, gdyż świetnie oddaje wykorzystane przez twórców mechaniki i rozwiązania. Każdy z elementów świata gry posiada określoną wytrzymałość, a co za tym idzie, jest podatny na destrukcję. Dodatkowo, twórcy postarali się, aby gracz mógł odwiedzić każdy istniejący w grze budynek i jego pomieszczenia. Jakby tego było mało, eksploracja jest bardzo zróżnicowana, bowiem w świecie gry znajdziemy miasta, lasy, pustynie i góry. Zdecydownanie jest gdzie się wybrać.

W przetrwaniu pomaga crafting przedmiotów niezbędnych do zapewnienia sobie bezpieczeństwa i spełnianiu podstawowych potrzeb, jak choćby jedzenie. Sama zabawa jest wzbogacona o tryb fabularny, ale nie zapomnianio także o osobach, które preferują rozgrywkę wspólnie ze znajomymi. W 7 Days to Die można bawić się zarówno kooperacyjnie, jak i rywalizując z innymi napotkanymi osobami. Wszystko to w otoczce genialnej grywalności i faktycznym poczuciu, że w świecie gry możemy robić to, na co akurat mamy ochotę.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

7 Days to Die - Gameplay [FullHD]
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda 7 Days to Die
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze