4Story • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

4Story

gra 4Story

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: Gameforge AG
Wydawca: Gameforge AG
Platformy: Windows
Premiera: 2009
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 230. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
58.
ILOŚĆ GŁOSÓW 6
OCENA GRACZY 6.4
OCENA REDAKCJI 6.7

„4Story” jest grą reprezentującą popularny gatunek massively multiplayer online role-playing game. Została ona stworzona przez południowokoreańskie studio Zemi Interactive, a jej europejskim wydawcą jest niemiecka firma GameForge AG, która znana jest już z wielu innych gier internetowych. Premiera „4Story” miała miejsce 29 lipca 2009 roku. Obecnie polska edycja gry posiada dwa serwery.

Rozgrywka w „4Story” osadzona jest w fantastycznym świecie zwanym Iberią. Gracze zaczynają w królestwie Gor, wcielając się w postać reprezentującą jedną z trzech występujących w grze ras: człowieka, feline bądź wróżkę. Twórcy „4Story” dali graczom do wyboru sześć grywalnych klas postaci, które różnią się od siebie umiejętnościami i ekwipunkiem.
W momencie, gdy gracz osiągnie 9 poziom, może on wybrać pomiędzy dwoma królestwami Derionu oraz Valorianu, które mają za sobą historię krwawych konfliktów. Każda z prowincji posiada własną, rozbudowaną fabułę. Dodatkowo, gra oferuje graczom liczne areny.

Podobnie, jak inne gry w ofercie GameForge, „4Story” jest bezpłatna. Twórcy wprowadzili jednak opcję dobrowolnych mikrotransakcji, które dają graczom dostęp to licznych udogodnień, ułatwiających nieco rozgrywkę.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

4Story - gameplay
4Story - drugi gameplay
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
  • Sonda 4Story
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze