news

Zapraszamy na Podlaski Festiwal Anime

Zapraszamy na Podlaski Festiwal Anime

W tym roku odbędzie się już szósta edycja Podlaskiego Festiwalu Anime, organizowanego przez stowarzyszenie „Sakura No Ki”. Impreza odbędzie się 9-10 września w budynku Zespołu Szkół Elektrycznych im. Janusza Groszkowskiego przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 14 w Białymstoku.

Podlaski Festiwal Anime to jedno z największych wydarzeń tego typu w regionie. Jego zadaniem jest integracja osób o zbieżnych gustach oraz zainteresowaniach, a także pomoc w rozwijaniu umiejętności i poszerzaniu wiedzy.

Podlaski Festiwal Anime 6

Na terenie wydarzenia pojawią się działy poświęcone tematyce mangi oraz anime. Ponadto uczestnicy będą mogli dowiedzieć się czegoś więcej na temat kultury Dalekiego Wschodu oraz zawitać do bloku gier muzycznych czy konsolowych.

Jak widać, zapowiada się przednia zabawa, w miłej atmosferze. My jako patron medialny serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie na oficjalnej stronie Podlaskiego Festiwalu Anime.

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Shadow Time

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Manga i anime
  Grafika: 2D
  Producent: Shadow Time
  Wydawca: Shadow Time
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.1
  • 0.0
  • 6.0
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Shadow Time - oficjalny zwiastun [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Shadow Time
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-10-22 22:13:03 Kilka miesięcy ? Ja przy Lineage 2 spędziłem 6 lat na jednym serwerze :P
2017-10-20 19:08:02 Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. Good luck! P.S. XEvil 4.0. break ReCaptcha2 too;)
2017-10-12 23:54:26 hej . mam problem z tworzenie smoków np. gummy dragon. chce wziąść smoka z ognia i lodu a tu mi pokazuje że nie można co jest? czy to zależy od poziomu smoków które mam czy od mojego. Proszę o pomoc.