Zapraszamy na Imladris XVI • MMO News

Zapraszamy na Imladris XVI

Zapraszamy na Imladris XVI

Serdecznie zapraszamy na największe wydarzenie fantastyczne na Małopolsce, czyli Imladris XVI. Szesnasta edycja krakowskiego konwentu odbędzie się już 13-15 października na terenie Liceum nr 42 przy ulicy Studenckiej 13.

Imladris kontynuuje tradycje dawnych konwentów organizowanych w szkołach, przez fanów dla fanów. Nie oznacza to bynajmniej, że atrakcji nie będzie pod dostatkiem. Organizatorom zależy przede wszystkim na tym, żeby na ich wydarzeniu panowała bardziej kameralna, przyjacielska atmosfera.

Imladris 2017

Tegoroczny program prezentuje się naprawdę interesująco. Przewidziane są przeróżne atrakcje w postaci prelekcji, paneli, konkursów oraz spotkań autorskich. Wśród gości, którzy zawitają na konwencie, znajdą się między innymi Robert M. Wegner, Paweł Majka, Andrzej Pilipiuk, Ania Kańtoch i Jakub Ćwiek.

Imladris XVI jest zatem świetną okazją do spędzenia weekendu w towarzyskim, sympatycznym gronie, z dala od tłumów, które przybywają na kolejne edycje większych festiwali. Do zobaczenia w Krakowie!

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Total Battle logo gry png

  Total Battle

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Fusion Core
  Wydawca: Scorewarrior
  Platformy: WWW, Android, iOS

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Total Battle - Gameplay [HD]
Total Battle - Poradnik - zbieranie zasobów [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
 • Sonda Total Battle
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze