Zakłady na Dota 2: jak i gdzie obstawiać, jakie strategie zastosować? • MMO News

Zakłady na Dota 2: jak i gdzie obstawiać, jakie strategie zastosować?

Zakłady na Dota 2: jak i gdzie obstawiać, jakie strategie zastosować?

Dota 2 to jedna z najpopularniejszych dyscyplin e-sportowych. Fundusz nagród następnych Mistrzostw Świata Dota 2 — The International — wyniesie 40 milionów dolarów, co jest absolutnym rekordem w e-sporcie. Jesteś fanem Dota 2 i chcesz zarabiać pieniędzy, ciesząc się ekscytującą grą? Coraz więcej firm zaczyna oferować zakłady na e-sporty online, proponujemy wejść na https://dota2-bets.com/pl/ i przyjrzeć się trendom.

 

Prawidłowe obstawianie zakładów na Dota 2 w celu wyłonienia zwycięzcy to już szczęście. Ale jeszcze bardziej interesujące jest obstawianie w Dota 2 innych wyników, zwiększając w ten sposób kwotę wygranych dzięki dokładnej prognozie. Oczywiście, jaką mapę będą posiadały drużyny, jakie postacie wybiorą gracze, staje się jasne dopiero przed rozpoczęciem gry. Ale w każdym meczu są sumy, szanse, pierwsza krew, drużyna, która jako pierwsza zniszczy Roshana. Roshan — to postać, która nie należy do żadnej ze stron, ale drużyna, która go zniszczyła, otrzymuje dodatkowe 5 minut życia. Są też inne wyniki. Poniżej wymieniliśmy główne rodzaje zakładów na Dota 2.

1. Wynik gry

Głównym wynikiem jest zwycięzca meczu. W większości turniejów nie ma remisów. Planując zakład na wynik turnieju Dota2, należy wziąć pod uwagę nie tylko średni poziom uczestników gry, ale także formę gry, motywację, obciążenie pracą turnieju i jego format. Mecze Dota 2 odbywają się w formatach best of 1, best of 3 i best of 5 (finały rozgrywek). Nie zaleca się stawiania zakładów przed meczem w formacie bo1. Jeśli postawisz zakład przedmeczowy, oprócz poziomu umiejętności i oceny drużyny, powinieneś wziąć pod uwagę jej styl gry, format meczu, motywację i nagrodę turniejową.

2. Całkowita liczba zabójstw na mapie

Najczęszczej na to wpływa styl gry obu drużyn grających przeciwko sobie.

3. Handicap na zabójstwa na mapie

Handicap zabicia wynoszący 5,5-7,5 zostanie opublikowany w meczu mniej więcej równych drużyn. Oznacza to prostą rzecz — z dużym prawdopodobieństwem możesz postawić na swojego faworyta z ujemnym handicapem.

4. Suma kart i szanse na karty

W zmaganiach równych drużyn jednemu z nich trudno jest wziąć dwie karty pod rząd. Ale dzieje się tak, jeśli:

- Drużyna zdobyła pierwszą kartę „w jednym golu”;
- Drużyna wygrała pierwszą mapę, odzyskując ogromną przewagę przeciwnika;
- Drużyna wygrała pierwszą mapę w ciągu ponad 70 minut gry

5. Wygraj rundę

Jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj zakładu, musisz przyjrzeć się formatowi turnieju. Niektóre silne drużyny mogą przegrać jedną z rund.

Jak wszystkie e-sporty, Dota 2 jest niezwykła. Pomysł obstawiania gier wideo jest zupełnie nowy. Urzeczywistnienie go i odniesienie sukcesu może wymagać dużo pracy. Ale zawsze możemy zostać Twoim doświadczonym asystentem w tej sprawie!\

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • DOTA 2 logo gry png

  DOTA 2

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Fantasy MOBA
  Grafika: izometryczna
  Producent: Valve
  Wydawca: Valve
  Platformy: PC

  • 6.8
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
 • Sonda DOTA 2
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze