WYNIKI KONKURSU WAKACYJNEGO: Zgarnij figurki 3D bohaterów z popularnych gier i seriali! • MMO News

WYNIKI KONKURSU WAKACYJNEGO: Zgarnij figurki 3D bohaterów z popularnych gier i seriali!

WYNIKI KONKURSU WAKACYJNEGO: Zgarnij figurki 3D bohaterów z popularnych gier i seriali!

Wyniki Konkursu

Dokonaliśmy dokładnej analizie prawie pięćdziesięciu otrzymanych zgłoszeń i wyłoniliśmy aż siedemnastu szczęśliwców, do których trafią nasze figurki i koszulki! Także tym razem wybór nie był łatwy, ponieważ przedstawiliście bardzo ciekawe i często śmieszne historie, z których można by spokojnie przygotować tomik z opowieściami. Bardzo cieszy nas Wasza kreatywności i to, z jaką pasją podchodzicie do tematyki gier. Dziękujemy wszystkim za liczne uczestnictwo i wsparcie, jakie zapewniliście niniejszemu wydarzeniu!

Konkurs Portal MMO nagrody figurki

Lista Zwycięzców

Oto szczęśliwa Listę Zwycięzców!

Figurka Diany z League of Legend wędruje do Rozi.

Figurka Łowczyni Demonów z Diablo wędruje do Krystian Dombek.

Figurka Wampira ze Skyrim wędruje do xserwies.

Figurka Tronu z Gry o Tron wędruje do Lothamir.

Figurka Mr Zombie z Dying Light wędruje do Rags28.

Figurka Goku z Dragon Ball wędruje do Majin Girl.

Figurka Diablo z Diablo wędruje do MałaSyrenkaTyleŻeFacet (nawiasem mówiąc ciekawy nick :p)

 

Wszystkie niesamowite figurki możecie zobaczyć w galerii w tym miejscu!

Nagrody Pocieszenia – koszulki

Dla dziesięciu osób, których komentarze przegrały dosłownie o „włos” mamy nagrody pocieszenia w postaci Limitowanej Edycji koszulek.
Unikalne t-shirty wędrują do: Tata Gracz, Mikołaj Pitulec, Groth93, Darek Domagała, Bukowsky, Odolan, krisulew, MasterMuss, Dominik Eriz Rogers, kamil borys zduńczyk facebook.

Odbiór nagród

Abyśmy mogli przekazać Wam figurki i koszulki prosimy o wysłanie na maila redakcja@portalmmo.pl swojego adresu, na który mamy wysłać nagrody. Nie zapomnijcie podać też swojego nicka, pod którym publikowaliście komentarze. W przypadku koszulek napiszcie jaki mamy wysłać rozmiar.

Kolejna edycja konkursu niebawem!

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy nagród! Cieszy nas, że mogliśmy obdarować aż tyle osób ;) Serdecznie dziękujemy również fundatorom nagród - firmie 3dl.tech oraz serwisowi Konkursy Gracza.

Coraz większe zainteresowanie naszymi konkursami sprawiło, że postanowiliśmy wpisać je na stałe do naszego kalendarza wydarzeń. W związku z tym postaramy się je organizować cyklicznie co dwa, trzy miesiące, aby jak najwięcej z Was miało szansę zdobyć cenne nagrody! Tradycyjnie piszcie do nas jakie figurki chcielibyście wygrać w kolejnej edycji – postaramy się je przygotować. Gorąco zapraszamy do śledzenia Portal MMO oraz naszego profilu na fb. Więcej informacji o kolejnej edycji konkursu wkrótce!

II edycja konkursu w liczbach

> Konkursowego newsa oraz galerię z nagrodami obejrzało ponad 8.500 unikalnych użytkowników (o dwa tysiące więcej niż w poprzedniej edycji), którzy udostępnili lub polajkowali ją ponad 300 razy.

> Wszystkie wypowiedzi w konkursie wygenerowały 35.000 znaków, co oznacza, że wyszłaby z tego 30-ciostronnicowa książeczka z opowieściami.

> Średni czas kontaktu z konkursem, tak jak ostatnio wynosił prawie 2 minuty.

> Informacja o konkursie (w postaci różnego rodzaju form reklamowych) podobnie, jak w poprzedniej edycji została wyświetlona 200.000 razy i dotarła do ponad 60.000 osób!

> I znów o wydarzeniu było głośno w mediach, pisało o nas wiele stron i portali - oto niektóre z nich: konkursy-gracza.pl3dl.techbiznes.newseria.plcentrumpr.plkonkursidla.platrakcyjnekonkursy.pllowcakonkursow.ple-generacja.plzblogowani.ple-konkursy.infonews.kafito.pl

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Władca Smoków logo gry png

  Władca Smoków

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Esprit Games
  Wydawca: Esprit Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.7
  • 0.0
  • 6.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Władca Smoków - Gameplay zadanie [Full HD]
Dragon Awaken - Gameplay [Full HD]
Władca Smoków - First Look [Full HD]
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
 • Sonda Władca Smoków
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze