Wykreuj własną bitwę razem z DDTank • MMO News

Wykreuj własną bitwę razem z DDTank

Wykreuj własną bitwę razem z DDTank

DDTank wprowadza nas w świat przeglądarkowej strzelanki MMORPG. Turowa rozgrywka niczym w starych dobrych Wormsach, okraszona kreskówkową grafiką dostarcza niemało humoru. Spora swoboda w tworzeniu naszego bohatera oraz duży wpływ na jakość rozgrywki to właśnie DDTank.

W grze wcielamy się w wykreowanego przez nas od stóp do głów bohatera. Gra nie stawia nam żelaznych zasad co do jego wyglądu i wyposażenia. I właśnie to, czym nasz bohater będzie się posługiwać podczas walki również zależy od nas. Nieważne czy rzucimy naszego przeciwnika lodówką czy wymierzymy w niego serię strzałów z potrójnego działa. Może się okazać, że celny rzut pomidorem bądź przepychaczką klozetową będzie o wiele bardziej zabójczy niż ciężka broń. Gra oferuje nam również dostęp do sklepu, w którym znajdziemy więcej zakręconych itemów pozwalających stworzyć nam naprawdę nieziemskiego bohatera z niestandardowymi ubraniami i biżuterią.
DDTank
DDTank oferuje nam różne wyzwania PvE oraz PvP dostosowane do poziomu umiejętności. Pojedynki mogą być rozgrywane indywidualnie lub poprzez łączenie się w czteroosobowe drużyny. To właśnie wtedy zdobywamy doświadczenie, lecz nie tylko wtedy. Wzmacnia je również zawieranie małżeństw. Dokładnie tak.  Nasz małżonek bądź małżonka mogą stać się kluczem do zwycięstwa w grze. Zatem czas na personalizację avatara, skompletowanie arsenału i wyruszenie na pole walki w imię miłości, ładnej czapki lub czego tylko zechcemy.

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza ze swoim kompanem w podróż po świecie fantastyki.

 

 • DDTank logo gry png

  DDTank

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Fantasy MMO
  Grafika: 2D
  Producent: NGames Limited
  Wydawca: Game321
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 0.0
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

DDTank - Gameplay [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
 • Sonda DDTank
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze