WWW Gry Online PL [Zagrajmy] • MMO News

WWW Gry Online PL [Zagrajmy]

WWW Gry Online PL [Zagrajmy]

A gdyby tak stworzyć krótki, subiektywny przegląd ciekawych darmowych gier online www? To właśnie postanowiliśmy zrobić, abyście wiedzieli, które z gier przeglądarkowych zasługują na Wasz czas. Miłośnicy rozgrywek w multiplayerze na pewno znajdą tu idealne gry online www dla siebie.

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

LEAGUE OF ANGELS 4 HEAVEN'S FURY

Ciekawa gra via www wydana przez Youzu Interactive. Dostępna zarówno na PC-tach, jak i w wersjach na smartfony, jest lubianym i często odwiedzanym tytułem MMO z akcją osadzoną w świecie fantasy. Największa zaleta League of Angels 4 Heaven's Fury? Jest zupełnie darmowa i może w nią zagrać każdy. Rozgrywkę wzbogacają questy i instancje. Gra wymaga od użytkownika opanowania drużynowej taktyki, zdolności przywódczych oraz opracowania strategii.

www darmowe gry online League of Angels 4 Angels Fury

Gra online PL o tytułowej lidze aniołów, które dręczone są przez siły ciemności i zwracają się o pomoc do ludzi, okazała się dużym sukcesem dla twórców i z biegiem lat zdobyła grono dziesiątek milionów zarejestrowanych użytkowników. W czwartej odsłonie serii umożliwione zostają interaktywne pojedynki między graczami, co tylko napędziło jej popularność. Do wyboru mamy trzy postaci (Archer, Wizard, Dragoon), które można dowolnie personalizować. Każdy z bohaterów będzie posiadał własny arsenał magicznych umiejętności. Celem gry jest odzyskanie tzw. Pieczęci Życia i przywrócenie wolności aniołom.

TOTAL BATTLE

Kolejna gra www PL dostępna w multiplayerze. Ta darmowa gra online przede wszystkim testuje umiejętność użytkownika do pracy w grupie. Jest strategiczną grą czasu rzeczywistego, w której istotna jest zwłaszcza szybkość podjętych decyzji. Graczowi przypisana zostaje rola władcy imperium, który dąży do ciągłej ekspansji swojego królestwa i gospodarki oraz dba o zapewnienie armii prestiżu. By to osiągnąć, konieczna jest współpraca z najlepszymi kapitanami. Możliwe jest też zawiązanie sojuszu z monarchami innych imperiów. Wśród żołnierzy rekrutować możemy nie tylko zwykłych śmiertelników, ale też mityczne stworzenia. W tej grze liczy się spryt, wola walki i myślenie perspektywiczne.

gry via www online Total Battle

Total Battle z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom wojennych bitew i średniowiecznych narracji. Rejestracja jest banalnie prosta – nie musicie zakładać nowego konta w grze, wystarczy Wam konto na Facebooku.

WORLD OF TANKS

Niesłabnącym zainteresowaniem graczy cieszy się też World of Tanks – gra symulacyjna typu MMO, za którą stoi cypryjski producent Wargaming.net. Dostępna jest (poza PS4) w wersji online, jako darmowa gra przeglądarkowa.

darmowe www gry online World of Tanks

Rozgrywka nie należy do skomplikowanych i opiera się w znacznej mierze na bitwach między pojazdami bojowymi. Do dyspozycji mamy ponad 160 czołgów pamiętających najważniejsze wojny na świecie. Starannie dopracowana grafika pozwala cieszyć się szczegółową mechaniką wozów, ale też doskonale odmalowanymi krajobrazami. W bitwach uczestniczymy wspólnie z innymi użytkownikami gry, przez co niezwykle ważna okazuje się taktyka walki. World of Tanks to wymarzona propozycja dla fanów pojazdów pancernych.

 


 

Artykuł jest częścią cyklu ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia związane z grami online i polecają najciekawsze tytuły, z którymi warto się zapoznać.
 

Albert Nowicki

Albert Nowicki

Dziennikarz, tłumacz i copywriter, absolwent studiów filmoznawczych Instytutu Sztuki PAN. Współpracował z kilkoma serwisami filmowymi (Filmawka, Movies Room), jest twórcą strony His Name is Death, poświęconej tematyce horroru.

 

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gramenadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra

 

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 8.1
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 0
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowsze