Wszyscy jesteśmy fantastyczni – stacjonarny Copernicon wraca po pandemicznej przerwie! • MMO News

Wszyscy jesteśmy fantastyczni – stacjonarny Copernicon wraca po pandemicznej przerwie!

Wszyscy jesteśmy fantastyczni – stacjonarny Copernicon wraca po pandemicznej przerwie!

To już pewne! Tegoroczna, już 12. edycja Copeniconu odbędzie się stacjonarnie w Toruniu w dniach 16-18.09.2022 i to w zupełnie nowej odsłonie organizacyjnej. Dzięki działaniom crowfundingowym sami będziemy mogli zadecydować, na jaką skalę będziemy cieszyć się atrakcjami konwentu. Ruszyła już przedsprzedaż biletów oraz gadżetów, które są dostępne na stronie https://copernicon.pl/sklep/. Do tej pory udało się uzyskać ponad 4 700 zł a przewidywana kwota zbiórki szacowana jest na 50.000 zł. Miło nam poinformować, że kolejny raz Portal MMO objął Patronat Medialny nad wydarzeniem!

Copernicon - festiwal fantasy toruń

Toruński Copernicon to największy w tej części Polski festiwal o tematyce fantastycznej i naukowej, który od ponad 10 lat cieszy się niesamowitym uznaniem ze strony ludzi z różnych zakątków Polski i świata. Łączy w sobie różne formy działań: od spotkań z autorami, licznych konkursów, warsztatów, pokazów, poprzez gry planszowe i video. Jest to idealna okazja do zanurzenia się w świat swoich ulubionych postaci, rozmowy o swoich zainteresowaniach oraz poznania nowych, ciekawych twórców. Od 2010 roku nieustannie zrzesza wokół siebie coraz szersze grono odbiorców - w 2019 roku toruńska starówka gościła ponad 3 800 uczestników.

Dzięki temu plasuje się na wysokim miejscu wśród najbardziej uwielbianych festiwali o tematyce fantastycznej w Polsce. Rok temu – ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną - po raz pierwszy mieliśmy okazję spotkać się online za pomocą aplikacji Gather.Town. Wirtualny Toruń odwiedziło ponad 800 fantastycznych freaków. W tym roku organizatorzy planują powrót do stacjonarnej edycji - hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia będzie “Wszyscy jesteśmy fantastyczni”.

Copernicon - festiwal fantasy toruń
Wydarzenie odbędzie się 16- 18 września 2022 r. Będziemy mogli zobaczyć się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu. W zależności od liczby sprzedanych biletów ilość miejsc i atrakcji będzie odpowiednio poszerzana - szczegóły na bieżąco będą zamieszczane na stronie internetowej wydarzenia. Organizatorzy wierzą jednak, że zainteresowanie festiwalem - tak, jak w ubiegłorocznych edycjach - będzie na tyle duże, że bez problemu będziemy mogli cieszyć się Coperniconem, jakiego jeszcze do tej pory nie było!  tym roku będzie fantastycznie, bo przecież wszyscy tacy jesteśmy!

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i śledzenia naszych kanałów komunikacji online:
- strona internetowa: www.copernicon.pl
- Facebook: www.facebook.com/copernicon.torun
- wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1597454303793749
- Instagram: www.instagram.com/copernicon.torun/
- TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMNLD4XV7/

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 8.1
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Lineage II - Jak prezentuje się aktualnie legendarna gra MMO?
Dinosaur Park – Primeval Zoo - Gameplay [Full HD]
Dinosaur Park: Primeval Zoo - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 0
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowsze