news

Władca smoków rośnie w siłę, otwierając nowe serwery i kusząc nowymi eventami

Władca smoków rośnie w siłę, otwierając nowe serwery i kusząc nowymi eventami

Dopiero co otworzono nowy serwer przeglądarkowej gry MMO Władca Smoków, a już zapowiedziano interesujący event o globalnym zasięgu. Gra rozwija się w bardzo dobrym kierunku, co jest zasługą zarówno wydawcy, jak i graczy wspierających swoją ulubioną produkcję.

Władca Smoków, który jest znany poza granicami naszego kraju jako Dragon Awaken, rozwija się z prędkością światła. 15 listopada tego roku, czyli zaledwie dwa dni temu, otworzono już 210. globalny serwer. Tego samego dnia otrzymaliśmy 24. serwer dedykowany polskim graczom, który został ochrzczony mianem "Boskiego Kryształu". W pierwszym tygodniu od otwarcia gracze mogą brać udział w specjalnych wydarzeniach, dzieki którym mogą zdobyć między innymi unikalne tytuły. Te wydarzenia to: "Karnawał Zasobów", "Odrodzenie Smoka", "Prezent za rejestrację", "Zadanie 7 dni" oraz "7 najsilniejszych".
Kolejny polski serwer we Władcy Smoków
Jeżeli ktoś zamierza rozpocząć przygodę z grą Władca Smoków, najbardziej opłacalny wydaje się być start wraz z nowym serwerem. W ostatnim czasie globalne serwery są otwierane średnio co dwa dni, natomiast polskie co tydzień. Wyczucie odpowiedniego momentu nie powinno stanowić większego wyzwania.

Dodatkowo wszyscy gracze są zaproszeni do udziału w nowym wydarzeniu, które będzie dostępne niezależnie od stażu w grze. Wydarzenie w Sali Szczęścia ma polegać na aktywnym wykonywaniu zadań i zdobywaniu dyń Jack-o ' Lantern, które będzie można wymieniać na rozmaite nagrody. W ten sposób można będzie zdobyć między innymi specjalne tytuły, unikalne egzemplarze broni, odznaki, tematyczne stroje, a nawet odłamki wierzchowców, których komplet zapewni Kartę Aktywacji wierzchowca.

Krzysztof Lubowicki

Krzysztof Lubowicki

Człowiek, który granie traktuje nie jak zwyczajną rozrywkę, ale jako prawdziwą przygodę - wyprawę do innego wymiaru. Uważając się za międzywymiarowego podróżnika, twierdzi, że przemierzył już tysiące światów w poszukiwaniu swojej utopii. Nie ogranicza się do gier komputerowych.

 

 • Władca Smoków

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Esprit Games
  Wydawca: Esprit Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Władca Smoków - Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Władca Smoków
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.