Wartime nie zwalnia i zachwyca nowościami! • MMO News

Wartime nie zwalnia i zachwyca nowościami!

Wartime nie zwalnia i zachwyca nowościami!

Wartime to interesująca pozycja z gatunku strategicznych gier przeglądarkowych, w których gracz staje się dowódcą wojskowym i dba o strategie, plany i ekonomię swoich sił. Twórcy gry regularnie wzbogacają swoją grę o nowe elementy i usprawnienia, a kilka z nich pojawiło się w rękach graczy w ostatnich dniach. Sprawdźmy co dla nas przygotowali w swoich ostatnich aktualizacjach.

Wartime gra strategiczna online pc

Najbardziej aktualna porcja nowości weszła w życie na chwilę przed weekendem, kiedy to twórcy ogłosili usprawnienie szeregu elementów. Od teraz każdy budynek może być przez graczy atakowany lub wzmacniany (zależne jest to od tego, w jakiej roli występuje gracz), a brak żołnierzy w budynku sprawi, że zostanie on automatycznie zniszczony. Poza tym, w grze zagościł system Skarbów, które można przeglądać, zdobywać i kolekcjonować. Odblokowują one specjalne dodatki, jak polepszenia statystyk czy inne bonusy. Weekendowy zestaw aktualizacji poprawił również szereg problemów technicznych zgłaszanych przez graczy.

Wartime
Inną porcją nowości są kwestie związane bezpośrednio z zawartością. Poza dodaniem puli nowych i interesujących skórek, w Wartime zagościł nowy bohater, będący tajemniczym dyktatorem i dowódcą o imieniu Bassel. Jest on najwyższym przywódcą niewielkiej wyspy, sprawującym władzę za pomocą twardej ręki i sił militarnych. Jest to oczywiste odniesienie to podobnych postaci tego typu ze znanego nam świata, co idealne wpasowuje się w koncepcję realiów gry Wartime.

Ostatnie dni lata świetnie nadadzą się na wsiąknięcie w kolorowy, acz wypełniony militarnymi zmaganiami świat strategii od Espirit Games. Gra posiada społeczność aktywnie uczestniczącą w rozwoju produkcji, choćby poprzez utrzymywanie kontaktu za pomocą czatu Discord. Pomaga to w ulepszaniu gry przez twórców, co dobrze zwiastuje przyszłemu rozwojowi produkcji. 

Zainteresował Cię Wartime?
Koniecznie przeczytaj recenzję Dawida.


Wartime znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY NA TELEFON.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

Wartime znalazł się także w naszym zestawieniu TOP 7 GRY MMORTS.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 

 • Wartime logo gry png

  Wartime

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Kreskówkowa strategia
  Grafika: izometryczna
  Producent: Espirit Games
  Wydawca: Espirit Games
  Platformy: PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Wartime - Gameplay [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
 • Sonda Wartime
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze