Warsaw Comic Con - nadciąga IV edycja w PortalMMO.pl

Warsaw Comic Con - nadciąga IV edycja

Warsaw Comic Con - nadciąga IV edycja

Spotkania z 17 fantastycznymi, międzynarodowymi gwiazdami z filmów i seriali to dopiero początek wielkich atrakcji 4. Warsaw Comic Conu, który odbędzie się już w dniach 26-28 października, oczywiście w Ptak Warsaw Expo. Czekają na nas niesamowite wystawy, konkursy i panele.

Kinomaniacy oraz miłośnicy seriali z pewnością już nie mogą się doczekać na spotkanie z aktorami superprodukcji telewizyjnych i filmowych. Na Warszawskim Comic Conie ujrzymy między innymi John’a Rhys-Davies’a - aktora znanego nie tylko z “Władcy Pierścieni” Petera Jacksona, ale również z filmu “Indiana Jones i ostatnia krucjata”.


Cara Buono, czyli Karen Wheeler z serialu “Stranger Things” będzie dla niektórych jeszcze większą gratką. Jej serialowy syn jest bez wątpienia jedną z najbardziej kluczowych postaci w serialu - na to czekali polscy fani Netflix’owego show. Ponadto, na liście gości znajdują się nazwiska gwiazd z takich produkcji jak “Star Wars: Ostatni Jedi”, “Sherlock”, “Gra o Tron”, “Pamiętniki Wampirów”, “Riverdale”, “Vikings”, “Gotham” i wielu, wielu innych.


Czym byłby konwent popkulturalny bez cosplayu? W halach Ptak Warsaw Expo znowu spotkamy perfekcyjnie odwzorowane postacie z gier, komiksów, filmów i seriali. Podczas tej edycji zobaczymy aż trzy konkursy: Diamond International Cosplay Awards, konkurs sceniczny, w którym pula nagród wyniesie 11 tysięcy złotych, cosplayowy konkurs żetonowy Shine Live Cosplay Contest, czyli kto uzbiera najwięcej żetonów od odwiedzających, ten wygrywa oraz Cosplay Super Show  – eliminacje do największego konkursu cosplay na świecie.

W każdej edycji Warsaw Comic Conu udział bierze kilkudziesięciu pisarzy, rysowników i twórców popkultury. Tym razem na uczestników festiwalu czekają spotkania m.in. z Andrzejem Pilipiukiem, Michałem Gołkowskim i Piotrem Langenfeldem. W trzydniowym programie zaplanowano szereg paneli dyskusyjnych, prelekcji i warsztatów.

Gracze napewno nie poczują się znudzeni. Warsaw Games Show to nowa odsłona targów gier. Na terenie konwentu zagospodarowane zostaną miejsca na strefy wolnego grania. Zagramy między innymi w Assasin Creed, Forza Horizon 4, polskie World War 3, Call of Cthulhu i wiele innych.

Wystawa oryginalnych rekwizytów przyjeżdża na Warsaw Comic Con! Movie Gate to wystawa, na której zobaczycie oryginalne kostiumy z Piratów z Karaibów, rekwizyty z Hellboya, Star Wars, Obcego i wielu innych produkcji. Skoro już o wystawach mowa - fani militariów również znajdą swój kącik. Wystawy modeli, kolekcje World of Tanks i World of Warships, z potężnym Bismarckiem na czele. Dioramy i makiety, przedstawiające historyczne pola bitew. Do tego moc konkursów, atrakcji i oferta nowości w promocyjnych cenach.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 26-28 października 2018, w Ptak Warsaw Expo. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z i do centrum stolicy. Szczególy na stronie www.warsawcomiccon.pl oraz na Facebooku

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę elektroniczną w ogóle. 


 
 • Władca Smoków

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Esprit Games
  Wydawca: Esprit Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.7
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Władca Smoków - Gameplay zadanie [Full HD]
Dragon Awaken - Gameplay [Full HD]
Władca Smoków - First Look [Full HD]
Football Team - Gameplay [HD]
Football Team - Kartofliska zaprasza do gry [HD]

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
 • Sonda Władca Smoków
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze