news

W najbliższy weekend zagramy za darmo w Overwatch

W najbliższy weekend zagramy za darmo w Overwatch

Chyba nie muszę nikomu przedstawiać najnowszej produkcji ze stajni Blizzarda. Mimo iż, Overwatch nie wprowadził szczególnie nowatorskich rozwiązań do gier sieciowych zdobył ogromną popularność na całym świecie. 30 milionów sprzedanych egzemplarzy sumarycznie na wwszystkich trzech platformach jakich jest dostępnych (komputery osobiste, Playstation 4 oraz Xbox One) mówią same za siebie. Dla tych którzy chcą się przekonać na własnej skórze czym tak właściwie jest Overwatch mam bardzo dobre wieści, bowiem na dniach startuje zupełnie darmowy weekend właśnie tego tytułu.

Dokładniej mówiąc całość startuje w piątek 16 lutego o godzinie 20:00 czasu polskiego, a kończy się kilka dni później – we wtorek 20 lutego o godzinie 8:59. Podczas darmowego weekendu twórcy do naszej dyspozycji oddadzą wszystkich 26 bohaterów oraz 16 map, na których będzie można stoczyć pojedynki w kilku różnych trybach  Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Darmowy weekend będzie dostępny na wszystkich trzech platformach – PC, Playstation 4 oraz Xbox One. Warto jednak zaznaczyć, że podobnie jak w przypadku innych tytułów online’owych trzeba się liczyć z tym, że musimy mieć wykupiony abonament Playstation Plus lub Xbox Live Gold. Na PC nie ma takich obostrzeń. By móc zacząć rozgrywkę od razu 16 lutego o godzinie 20:00 możemy pobrać wcześniej klienta gry, na konsolach jest już dostępny, natomiast PC nie będzie takiej możliwości.
Overwatch
Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do zagrania w Overwatch w najbliższy weekend. Sam miałem okazję przekonać się, że to świetna i dynamiczna produkcja, która daje masę frajdy. Do zobaczenia na polu walki.

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.

 • Overwatch

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sci-fi (FPS online)
  Grafika: 3D
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Blizzard Entertainment
  Platformy: Windows

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.3
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Overwatch Gameplay Trailer #2 [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Overwatch
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-10-20 03:13:13 Świetnie wymienione wady: 1. Brak lokalizacji - to przeszkadza tylko głąbom czyli to zaleta 2. Wymagania w zamian za piękno gry - Wiedźmin 3 jest do kitu bo ma duże wymagania w zamian za grafikę? 3. Dobrowolny duel który nie daje nikomu nic i nikomu nie szkodzi... "Ofiara" "zagrania"? Zrobili redaktora w wałacha w PvP na serwerze PvE w bezcelowym duelu? Zasłona milczenia... Ten portal to jedna wielka "ofiara" z tego co widzę. W każdym artykule/recenzji błędne informacje i pospolite bzdury.
2018-10-17 09:30:00 Witam co do treści gry jak i samej gry jest w porządku podoba mi się . Lecz co do braków zainteresowania ze strony twórców brak odpowiedzi itd mam wiele zastrzeżeń ogarnijcie to bo fajna gra a ludzie się coraz bardziej wkurzają .
2018-10-16 01:43:38 Kurła jednej nie znam:-)