news

Under – Wielkie Zawody

Under – Wielkie Zawody

W ostatnich miesiącach Under przeszło kolejną transformację, a wraz z napływem nowych graczy doszło do szeregu zmian, które mają na celu pobudzenie aspektu socjalnego i współzawodnictwa między społecznością. Projekt staje się bardziej ambitny, starając się zaspokoić potrzeby graczy, którzy w Under szukają czegoś więcej niż prostej gry „do poklikania”. Twórcy odpowiadają na te potrzeby.

Do najważniejszych modyfikacji należy dodanie systemu turniejów pomiędzy graczami jak i gromadami graczy, w których każdy ma szansę wygrać główną nagrodę w postaci klucza STEAM, a także drogocenną walutę premium – platynę. Turnieje te są zróżnicowane, a pozycja, którą gracz zajmie w rankingu jest uzależniona tylko od jego zaangażowania - poziom doświadczenia nie ma znaczenia. W przygotowaniu, zgodnie z wizją wersji 1.5, znajduje się także system wojen pomiędzy gromadami, który powinien ostatecznie ożywić ten aspekt gry, a także przebudowa systemu statystyk.

Under

Twórcy zadbali także o funkcje socjalne. Czat został rozszerzony o nowe elementy, przebudowany, a także otworzono nowe kanały na których mogą spotykać się gracze handlujący lub preferujący odgrywanie postaci. Ten ostatni aspekt jest dla twórców gry szczególnie ważny. Under przygotowuje się do wkroczenia w fazę gry fabularnej. Aktualizacje mają na celu intensywniejsze uczestnictwo graczy we wczuwaniu się w swoją postać i zdobywaniu za to unikatowe nagrody.

W związku z aplikacją wersji 1.5 na serwerze znalazło się ponad 200 zmian funkcji i poprawek błędów. Zapoznaj się z nimi już dziś i wkrocz do walki o darmowe kody gier STEAM!

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Under

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Post-apokaliptyczna
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Undergame.pl
  Wydawca: Undergame.pl
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.0
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Under
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Gra darmowa, premium nie daje znacznej przewagi 1
  • Społeczność graczy bierze udział w tworzeniu gry 0
  • Częste aktualizacje 0
  • Grafika mogłaby być lepsza 1
  • Brak pełnego wsparcia dla urządzeń mobilnych 0
  • Gra może się wydawać trudna dla nowych graczy 0
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-12-06 15:11:03 Słuszna uwaga. Wybacz niedopatrzenie. Już poprawione. :)
2017-12-05 21:06:15 "fantastycznego świata Azerothu" - Azeroth to wyraz nieodmienny, a już na pewno nie w taki sposób. A tak na marginesie Azeroth jest kobietą, a konkretnie tytanem rodzącym się wewnątrz planety, więc taka odmiana nijak nie pasuje :D
2017-12-04 19:28:11 Ja bym chciał wiedzieć gdzie się podziali wszyscy ludzie z serwerów... Grałem na Polskim Barusie odpalam przedwczoraj grę po dwóch latach a serwer pusty... robię postać na kolejnym nowym z tego roku polskim serwie a tam znowu pusto... Zrobilem postacie jeszcze na dwóch serwerach i tam też pusto..... Pusto oznacza że w głównym mieście może 2-4OSÓB !!!! GDZIE SĄ LUDZIE ?