news

TOP 7 GRY STRATEGICZNE MMO

TOP 7 GRY STRATEGICZNE MMO

Jestem fanem gier strategicznych, dlatego postanowiłem stworzyć zestawienie, które bierze je pod lupę. Chciałbym jednak poprzedzić niniejszy TOP pewnymi wyjaśnieniami. Tematyką Portalu MMO są gry sieciowe, zwłaszcza masowe MMO. Wiele klasycznych strategii nie przeszło tej klasyfikacji. Zarazem jest to nie tyle lista najlepszych strategii, jakie kiedykolwiek powstały, co lista strategii, w które warto byłoby w tym momencie zagrać. Jak zwykle, moim zadaniem jest znaleźć dla Was coś nowego, co sprawi Wam dużo frajdy. Zaczynamy!

TOP 7 GRY STRATEGICZNE MMO

Kamil Brach

Kamil Brach

Zatwardziały gracz komputerowy od najmłodszych lat. Nie gardzi żadnym istniejącym gatunkiem. Przeważający staż ma w strategiach turowych i MMORPG-ach. Niczego w życiu nie ceni sobie bardziej od dobrej zabawy, której nadmiar czerpie z rozrywki cyfrowej. Wolne chwile spędza na prowadzeniu sesji pen and paper, często w autorskich systemach. Pasjonat krajobrazu i projektowania gier.
 

 • Forge of Empires

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Różne epoki historyczne (MMOSG)
  Grafika: izometryczna
  Producent: InnoGames GmbH
  Wydawca: InnoGames GmbH
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Forge of Empires - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Forge of Empires
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-12-10 19:15:42 Jak wyglądają moce , jak je zdobywać?
2018-11-30 15:04:40 Nie polecam Kiedyś warto było zaczynać na nowych serwerach bądz serwerach podobnych niestety teraz połaczyli wszystkie serwery i nie dośc że są lagi to ogólnie gracze którzy wydali kase by być top 1 na swoim serwerze są ledwo top 100
2018-11-28 17:11:53 Póki co, nie jest aktywna.