news

TOP 7 GRY FANTASY MMO

TOP 7 GRY FANTASY MMO

Witamy w kolejnym TOP 7. Tym razem bierzemy na warsztat gry fantasy, więc możecie oczekiwać szalonych podróży pełnych magii, miecza, oraz smoków. Większość z gier w zestawieniu jest Wam dobrze znana, bo nie ma co ukrywać, ale MMO opiera się głównie na fantastyce. Dlatego nie oczekujcie rewolucyjnych produkcji, jak i nie spodziewajcie się również League of Legends, czy Skyforge (za dużo czerpią z innych klimatów)! Przygotujcie zatem magiczne miecze i księgi zaklęć, bowiem zaczynamy!

TOP 7 GRY FANTASY MMO

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Zapalony fan MMO, który nie wyobraża sobie grania bez udziału innych graczy. Podobno ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim, czego po jego tekstach nie widać. Twierdzi, że ma do własnej dyspozycji cały czas tego świata i nigdzie mu się nie śpieszy. No chyba, żeby wbić kolejny poziom, oczywiście.
 

 • Lineage II

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: NCsoft
  Wydawca: NCsoft
  Platformy: Windows

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Lineage II - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 4 komentarze
• 2017-04-18 14:05:45

www.return of reconing.com -dla fanów warhammera i nie tylko FTP

• 2017-03-26 20:40:59

Opis Guild wars 2 to jakiś żart? Autor chociaż grał w jedną z tych gier? "Tak jak w oryginale, do naszej dyspozycji oddano przedstawicieli różnych ras, od potomków wikingów, po elfy przypominające rośliny, kończąc na dziwnych, małych rybo-podobnych stworzeniach. Do tego dochodzi tzw. Living Story, czyli wydarzenia cały czas modyfikujące historię krainy. Wspomnę tylko, że spory wkład w to mają smoki…" W oryginale nie było różnych ras, Sylvari to dosłownie ożywione rośliny, nie żadni elfowie, Nordowie to nie potomkowie wikingów, acz są oni nimi inspirowani. "Rybo-podobne stworzeni" że asurowie? To raczej gremlino-podobne, rybo-podobni są niegrywalnie Quaganie. Living Story nie wpływa na kształt świata, spory wkład mają smoki? Kluczowy, fabuła to dosłownie latanie za nimi, by je zabić.

Paweł • 2017-03-26 21:14:36

Słuszna uwaga. Poprawiony fragment o oryginale. Jeśli o same opisy ras chodzi, to tak sobie Redaktor skojarzył. Nie traktowałbym ich w stu procentach na poważnie. ;)

Pokaż pozostałe
 • Sonda Lineage II
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-03-15 17:22:38 Dobra gra to i filmik ciekawy ;)
2019-03-15 15:15:59 Bardzo fajny filmik :)