TOP 7 GRY FANTASY MMO w PortalMMO.pl

TOP 7 GRY FANTASY MMO

TOP 7 GRY FANTASY MMO

TOP 1 – World of Warcraft
World of Warcraft

Tak, król MMORPG również dominuje w gatunku fantasy. Trudno się dziwić, skoro został wydany w 2004 roku i do tego czasu doczekaliśmy się 6 dużych dodatków, całkowicie wywracających świat gry do góry nogami. To również jedyna produkcja, która może pochwalić się przynajmniej 5 milionami abonentów! Spokojnie można uznać, że wyznaczył pewien standard wśród gier MMO, czyli otwarty świat, podział na tanka, healera i dps-a oraz mnóstwo zadań do wykonania.

World of Warcraft ma bogate zaplecze fabularne. Gra bowiem czerpie garściami z uniwersum Warcraft, na które składają się 3 oddzielne gry, film oraz masa książek. Do tego samo MMORPG wprowadza niemało. Podstawą jest konflikt zwaśnionych frakcji, Przymierza i Hordy, do których z czasem doszły nowe rasy. Odwieczni wrogowie regularnie zakopują topór wojenny, by przeciwstawić się złu zagrażającemu światu. Tym razem muszą zmierzyć się z Płonącym Legionem, czyli zastępami demonów!

 Jeśli nie zgadzasz się z tym zestawieniem  zachęcamy do sprawdzenia rankingu GIER FANTASY tworzonego przez społeczność. Możesz ocenić swój ulubiony tytuł i przyczynić się stworzenia najbardziej rzetelnego rankingu gier MMO / MMORPG / MOBA, o czym piszemy TUTAJ.
 

Sprawdź aktualny ranking GIER FANTASY tworzony przez społeczność.
Zagłosuj na swój ulubiony tytuł. Nie wiesz jak? TUTAJ masz wskazówki ;)
 

 • Lineage II

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: NCsoft
  Wydawca: NCsoft
  Platformy: Windows

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.7
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage II - gameplay
Lineage II - drugi gameplay
Lineage II - Underground Trailer [HD]
Lineage II: Helios Trailer [Full HD]
Trailer Resmi Lineage II: Revolution Korea [HD]

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
 • Sonda Lineage II
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze