TOP 7 gier MMO, których nie znacie! • MMO News

TOP 7 gier MMO, których nie znacie!

TOP 7 gier MMO, których nie znacie!

Serdecznie zapraszamy na drugi przegląd z cyklu TOP 7, w którym prezentujemy przeróżne zestawienia gier. Chcielibyśmy zaproponować siedem bardziej unikalnych tytułów, które wnoszą pewien powiew świeżości na rynek gier. W tym zestawieniu nie ma zatem miejsca na takie największe produkcje, jak „League of Legends” czy „World of Warcraft”, chociaż niektóre z naszych propozycji mogą pochwalić się całkiem sporą ilością graczy. Tym razem stawiamy przede wszystkim na innowacyjne podejście do tematu, czyli naszym kryterium są takie aspekty, jak ciekawa tematyka, nietypowa grafika, czy wcześniej niespotykane rozwiązania.

TOP GRY MMO Online MMORPG

 

Top 7 - Maestia: Rise of Keledus

Maestia: Rise of Keledus top

„Maestia: Rise of Keledus” to gra MMORPG, osadzona w fantastycznym świecie, w którym pojawia się motyw czarnego charakteru – tytułowego lorda ciemności Kaledusa. Główną zaletą produkcji jest zróżnicowanie rozgrywki, na którą składają się tysiące zadań, eksploracja świata, tworzenie nowych przedmiotów oraz ogromne bitwy z innymi graczami. Bardzo miłym dodatkiem jest również możliwość łączenia umiejętności różnych klas, dzięki czemu gracze mogą swobodnie dostosowywać swoje postacie do preferowanego stylu gry. Całość została okraszona bardzo dopieszczoną grafiką, która potrafi zachwycić nawet najbardziej wybredne oko. „Maestia: Rise of Keledus” jest przyjemną odskocznią od najpopularniejszych reprezentantów gatunku, które mogły się już człowiekowi zwyczajnie przejeść.

 

Top 6 - Korner 5

Korner 5 top

„Korner 5” jest pierwszą grą MOBA (rodzaj gry opierający się na potyczkach dwóch drużyn na arenie), która skierowana jest do miłośników piłki nożnej. Gracz wciela się w niej w rolę piłkarza, będącego członkiem pięcioosobowej drużyny. Należy również wspomnieć, że twórcy podeszli do tematu z wyraźnym przymrużeniem oka zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę przerośnięte głowy zawodników. „Korner 5” to jedna z tych gier, które może nie zatrzymają gracza przy sobie na kilka lat, ale z pewnością warto się im przyjrzeć chociażby jako ciekawostce.

 

Top 5 - Big Bang Empire

Big Bang Empire top

„Big Bang Empire” jest grą przeglądarkową, o której wyjątkowości świadczy kontrowersyjna tematyka produkcji filmów dla dorosłych. Nie ma się w niej jednak czego obawiać, gdyż okraszona jest ona ogromną porcją humoru zarówno w przypadku zabawnych opisów, jak i oprawy graficznej. Rozgrywka jest bardzo prosta i polega na wykonywaniu misji, toczeniu pojedynków i braniu aktywnego udziału w rozwoju studiów filmowych. I to wystarczy, gdyż w grze nie wieje nudą, można w nią spokojnie pograć w domu, czy poprzez aplikację, na nudnym wykładzie, czy podczas przerwy śniadaniowej w pracy. Tylko trzeba uważać, żeby nas koledzy nie podpatrzyli.

 

Top 4 - Kroniki Fallathanu

Kroniki Fallathanu top

„Kroniki Fallathanu” to ciekawe połączenie gry MMORPG z klimatem sesji fabularnych. Gracz zarówno się w niej w rolę żyjącej w fantastycznym świecie postaci, którą rozwija, walczy z potworami, czy wytwarza przedmioty. Ważny jest jednak udział w sesjach RPG. Co ciekawe, mimo raczej niewielkiej społeczności, gra nigdy nie świeci pustkami. Grę polecamy przede wszystkim osobom, które z sentymentem wspominają dawne sesje w „Dungeons and Dragons”, ale niestety nie mają już na nie czasu.

 

Top 3 - Shakes and Fidget

Shakes and Fidget top

„Shakes and Fidget” to gra przeglądarkowa, której głównym atutem jest niesamowite poczucie humoru twórców. Produkcja prezentuje bowiem świat fantasty, który został wywrócony do góry nogami. Dodatkowo gra oferuje bardzo przyjemną dla oka, komiksową oprawę, która idealnie wpasowuje się w klimat rozgrywki. Warto przyjrzeć się z bliska genialnej kresce, która cechuje grafikę. Miłośnicy „Munchkina” powinni być zachwyceni.

 

Top 2 - Garbage Garage

Garbage Garage top

„Garbage Garage” jest grą przeglądarkową, która kusi nietypową tematyką. Zadaniem graczy jest tu bowiem zarządzanie szrotem samochodowym. Miłośnicy dłubania przy maszynach powinni być zachwyceni, gdyż produkcja daje im możliwość kupowania zdezelowanych samochodów, rozbierania ich na części (które należy sprzedać z jak największym zyskiem), oraz remontowania pojazdów. Z czasem, malutki zakładzik staje się prężnie działającym się przedsiębiorstwem, w którym nie zabrakło takiej wygody, jaką niewątpliwie jest lądowisko dla helikoptera. „Gearbage Garage” to idealna propozycja dla osób lubiących taką tematykę, obdarzonych odrobiną talentu ekonomicznego.

 

Top 1 - The Pride of Taern

top The Pride of Taern

„The Pride of Taern” jest polską grą, która wyróżnia się mrocznym światem, wyraźnie czerpiącym inspirację z klasyki gier RPG. Poza interakcją z innymi graczami, oferuje ona mnóstwo zadań pobocznych i fabularnych. Może się do tego pochwalić bardzo przyjemną dwuwymiarową oprawą graficzną, która przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych gier cRPG, jak i współczesnych MMORPG-ów. Musimy z przyjemnością stwierdzić, że „The Pride of Taern” jest bardzo sympatycznym, polskim akcentem na rynku gier.
 

multiplayer online gry mmorpg

Zachęcamy do sprawdzenia rankingu gier MMO tworzonego przez społeczność. Możesz ocenić swój ulubiony tytuł i przyczynić się stworzenia najbardziej rzetelnego rankingu gier MMO / MMORPG / MOBA, o czym piszemy TUTAJ.
 

Sprawdź aktualny ranking tworzony przez społeczność.
Zagłosuj na swój ulubiony tytuł. Nie wiesz jak? TUTAJ masz wskazówki ;)
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)

 

 
 • Ski Jumps logo gry png

  Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie gry
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.8
  • 0.0
  • 7.7
*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze